بازی “فرار از اتاق” (اسکیپ روم)

یک بازی فکری با کلی هیجان

%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%a7%d8%b3%da%a9%db%8c%d9%be-%d8%b1%d9%88%d9%85

اگر از حل معما و ماجراجویی لذت می برید، این بازی را از دست ندهید. یک ساعت از دنیای تکنولوژی فاصله بگیرید و درگیر یک داستان جذاب شوید. یک ساعت فکر بدون موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و هر وسیله دیگری؛ امکانی که این روزها خیلی فراهم نیست. در اتاق فرار اما وضع فرق می‌کند.

شما با دوستان یا خانواده، تیم ۳ تا ۶ نفره تشکیل داده و به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نام می کنید. بازی به این شکل است که تیم وارد یک اتاق می شود که تِم و داستان مشخصی دارد. باید معماهای مربوط به بازی را حل کرده و در زمان ۶۰ دقیقه از اتاق خارج شوید.

گزارش روزنامه ایران از این بازی را در اینجا بخوانید

نشانی: تهران، خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سرچشمه، کوچه نصرالهی، کوچه فخرالملک، پلاک ۱۱، عمارت دبیرالملک

تلفن: ۰۹۳۷۹۲۶۹۰۵۲ – ۰۹۱۲۱۱۱۰۰۴۸

وبسایت: www.escaperoom.ir

ایمیل: info@escaperoom.ir

.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/8kgka

2 thoughts on “بازی “فرار از اتاق” (اسکیپ روم)

  1. شمایی که این نظر رو گذاشتی، اینو در نظر داشته باش که مردم اون منطقه هم آدم هستن و نیاز به تفریح و شادی دارن!!! در ضمن چه اشکالی داره مردم بقیه جاها به بهانه این بازی بیان و محله های قدیمی تهران رو ببینن؟
    در ضمن اینجا محل یک مهدکودک بود که از خانواده هاشون شهریه دریافت میشد….

  2. منطقه بهارستان نیاز به اسکیپ روم ندارد . لطفا در مناطقی این بازی را راه بیاندازید که مردم بی درد تری داشته باشد. این مکان متعلق به بچه های آسیب دیده بود. این تغییر کاربری نشانه بی خردی شهرداری است.

دیدگاه‌تان را بنویسید: