تهدونی به عنوان بانک اطلاعات شهری تهران به گردآوری و ارائه‌ی اطلاعات مکان‌های مختلف در تهران می‌پردازد. تهدونی فقط به مناطق 22 گانه تهران بزرگ می‌پردازد و یک وبسایت شخصی و مستقل بوده و متلعق به هیچ سازمانی نمی‌باشد.

چه مکان‌هایی در تهدونی ثبت می‌شوند؟

اطلاعات مکان‌های مختلف تهران در 3 گروه اصلی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

  1. مکان‌هایی که برای انجام امور اداری و دفتری به آنها مراجعه می‌شود؛ شامل تمام ادارات و سازمان‌ها و دفاتری که در تهران قرار دارند.
  2. مکان‌هایی که برای گردش، تفریح و پر کردن اوقات فراغت در تهران به آنها مراجعه ‌می‌شود؛ شامل کافه و رستوران، جاذبه گردشگری، مراکز فرهنگی هنری و مکان‌های تفریحی و ورزشی.
  3. مکان‌هایی که برای خرید به آنها مراجعه می‌شود؛ مانند مرکز خرید و فروشگاه.

البته موارد معدودی هم خارج از این 3 گروه ثبت می‌شوند که نسبت کمی از اطلاعات تهدونی را شامل می‌شوند.

چه اطلاعاتی در تهدونی ثبت می‌شوند؟

اطلاعاتی که برای هر مکان ثبت می‌شود: آدرس و تلفن، ساعت کاری، وبسایت و اینستاگرام، خدمات و محصولات، ویژگی‌ها و امکانات. که البته فقط آدرس و تلفن الزامی است و سایر موارد بر حسب نیاز و به دلخواه قابلیت ثبت دارند.

تهدونی به کسب و کارها چه کمکی می‌کند؟

ثبت اطلاعات در تهدونی رایگان است، اما مکان یا کسب و کار موردنظر باید در محدوده مناطق 22 گانه قرار داشته و مرتبط با یکی از گروه‌های مکانی تهدونی باشد. برای ثبت اطلاعات اینجا کلیک نمایید. همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه برای جایگاه‌های تبلیغاتی، کسب و کار خود را در تهدونی تبلیغ کنید.

برای اصلاح و ویرایش اطلاعات چه باید کرد؟

در پایین صفحه‌هایی که اطلاعات یک مکان وجود دارد، قسمتی با عنوان “گزارش نادرستی‌ها” وجود دارد که می‌توانید موارد نادرستی را که مشاهده می‌کنید، به ما اطلاع دهید تا اصلاح شوند و اطلاعات نادرست سایر کاربران را گمراه نکند. همچنین برای درخواست ویرایش اطلاعات یک مکان یا یک صفحه می‌توانید به صفحه‌ی ارتباط با تهدونی مراجعه نمایید.


توجه بفرمایید که تهدونی به عنوان یک بانک اطلاعات شهری اینترنتی، نشانی و اطلاعات تماس مکان‌های مختلف را ارایه می‌کند و در مورد اعتبار، کیفیت و عملکرد مکان‌های معرفی شده هیچ مسئولیتی ندارد.

بستن فهرست