نقش اینترنت در دنیای امروز و فردا، انکار ناپذیر است، هر گونه اطلاعاتی در دنیای اینترنت در کمترین زمان ممکن در دسترس می باشد. ولی گاهی اینقدر با حجم زیاد اطلاعات و یا بمباران تبلیغاتی مواجه می شویم، که ممکن است از جستجوی نیاز خود، صرف نظر کنیم.

لذا تِهدونی قصد دارد به دور از این موارد، مجموعه ای از اطلاعات شهری و اخبار مربوط به تهران را، به شکلی ساده و مختصر و در عین حال مفید و با کاربری آسان، در اختیار کاربران قرار دهد.

از آنجا که در ابتدای راه هستیم، مختصر گفتیم و به مرور زمان مطالب تکمیل تر خواهند شد. هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی از جانب شما، کمک بزرگی برای ما خواهد بود که می توانید از طریق فرم تماس با ما بیان کنید.

دیگران را هم سهیم کنید

کاربر گرامی ؛ تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر چیزی که باشید، با جستجو در اینجا بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/G6Wt0