جمعه 22 مرداد 1395 – باشگاه خبرنگاران جوان

آپارتمان های نوساز در منطقه سعادت آباد با میانگین قیمت متری 8 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در گفت‌وگو با اسکندری کارشناس املاک در منطقه سعادت آباد تهران یک دستگاه آپارتمان قدیمی ساز با میانگین قیمت متری 6 میلیون تومان به فروش می رسد.

وی در خصوص رونق خرید و فروش بازار مسکن از ابتدای سال جاری اظهار داشت: خرید و فروش آپارتمان از ابتدای سال جاری بدون تغییر همانند سالهای قبل در رکود به سر می برد و نمی توان برای آینده بازار مسکن با توجه به نوسانات چند سال اخیر پیش بینی انجام داد اما در حال حاضر قیمتهای خرید و فروش مسکن مناسب نبوده و باید این قیمت ها کاهش یابد.

خرید و فروش آپارتمان در منطقه سعادت آباد تهران

خرید و فروش آپارتمان در منطقه سعادت آباد تهران
دیگران را هم سهیم کنید

کاربر گرامی ؛ تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر چیزی که باشید، با جستجو در اینجا بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/q0won

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *