رییس پلیس پایتخت ساعات مجاز برای فعالیت واحدهای صنفی در نیمه دوم سال را اعلام کرد.

یکشنبه 4 مهر 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، سردار حسین ساجدی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ساعات مجاز پایان فعالیت واحدهای صنفی در نیمه دوم سال، اظهار کرد: کلیه صنوف در نیمه دوم سال مجازند که حداکثر تا ساعت 24 مغازه خود را باز نگه‌ دارند.

ساجدی‌نیا اضافه کرد: در نیمه نخست سال این زمان تا ساعت یک بامداد است، اما نیمه دوم سال با یک‌ساعت کاهش به ساعت 24 رسیده است.

رییس پلیس پایتخت، وضعیت امنیتی پایتخت را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: طرح‌های امنیت محله محور در نیمه دوم سال نیز به قوت خود ادامه خواهد داشت و با اقدامات انجام شده خوشبختانه در بسیاری از جرائم شاهد کاهش هستیم.

زمان مجاز فعالیت صنوف در نیمه دوم سال
دیگران را هم سهیم کنید

کاربر گرامی ؛ تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر چیزی که باشید، با جستجو در اینجا بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/cjqlr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *