محور هراز مسدود می شود

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز به دلیل اجرای عملیات ترمیم روشنایی و راهسازی، از ساعت ۲۱ تا پنج بامداد روزهای ۲۵ مهرماه تا ۱۱ آبان ماه جاری مسدود می شود.

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ؛ به گزارش تِهدونی، سرهنگ سیاوش محبی در گفت و گو با ایرنا افزود: به دلیل اجرای عملیات ترمیم روشنایی تونل شماره ۲، عملیات اصلاح، ایمن سازی، لق گیری، اصلاح شیب شیروانی راه و عملیات خاکبرداری برای جلوگیری از ریزش محدوده ابتهاج و عملیات تعریض و بهسازی و چهارخطه شدن، محور هراز از امشب مسدود می شود.

وی خاطرنشان کرد: محدوده اجرای عملیات، محور هراز کنار گذر امامزاده هاشم (ع) در کیلومتر ۰تا۳، تونل شماره ۲ در کیلومتر ۵۴ و محدوده ابتهاج کیلومتر ۸۵ است.

وی یادآور شد: براساس هماهنگی انجام شده تردد در این محور برای روزهای یکشنبه(۲۵ مهرماه) تا سه شنبه (۱۱ آبان ماه) از ساعت ۲۱ تا پنج بامداد به مدت هشت ساعت ممنوع بوده و این ممنوعیت در روزهای تعطیل اعمال نمی شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه رانندگان می توانند از مسیر جایگزین محور تهران-فیروزکوه و کندوان برای سفر به مناطق شمالی کشور استفاده کنند، گفت: با توجه به افزایش تردد خودرو در محور فیروزکوه و کندوان در شب، رانندگان در صورت ضرورت نسبت به تردد در این مسیر اقدام کنند.

محور هراز یکی از اصلی ‏ترین محورهای مواصلاتی مناطق شمالی کشور محسوب می شود که از حد فاصل دو شهر بومهن و رودهن از جاده تهران – فیروزکوه منشعب شده و پس از عبور از بالادست دره مشاء، آبعلی، گردنه امامزاده هاشم، پلور، آب اسک، رینه و لاریجان به شهر آمل متصل می شود.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/hpk5w

دیدگاه‌تان را بنویسید: