دوشنبه 11 مرداد 1395 – باشگاه خبرنگاران جوان

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران گفت: 200 دستگاه هیوندا اکسنت با استاندارد یورو 5 به بالا، از فردا به ناوگان تاکسیرانی افزوده می‌شود.

ابراهیمی معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به کمبود و فرسوده بودن تاکسی‌های قدیمی در راه آهن، برای جا به جایی مسافران، 200 دستگاه هیوندا اکسنت با استاندارد یورو 5 به بالا از فردا به ناوگان تاکسیرانی افزوده می‌شود.

وی افزود: این تعداد هیوندا در خط راه آهن استفاده می شود و در حال حاضر پلاک گذاری این تاکسی‌ها انجام شده است.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه نیاز خط راه آهن به تاکسی بیان کرد: در ادامه این روند، تعداد تاکسی‌ها در خط راه آهن افزایش خواهد یافت.

ورود 200 دستگاه هیوندا به ناوگان تاکسیرانی
دیگران را هم سهیم کنید

کاربر گرامی ؛ تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر چیزی که باشید، با جستجو در اینجا بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/2ixgh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *