سیستم سرمایشی و تهویه هوای پردیس سینمایی کورش به دلیل آسیب ناشی از حفاری تونل ایستگاه مترو قطع شده، اما سینماهای این مجموعه همچنان دایر است.

پنجشنبه 11 شهریور 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، به نقل از خبرگزاری ایسنا، روابط عمومی پردیس سینمایی کورش با اعلام این خبر از مردم درخواست کرد اگر برای امروز (یازدهم شهریورماه) به صورت اینترنتی بلیت سینما تهیه کرده‌اند، برای استفاده از سیستم سرمایشی و تهویه با هماهنگی اپراتور بلیت خود را به روز دیگری موکول کنند.

سیستم سرمایشی و تهویه هوای پردیس کورش به دلیل آسیبی که به متروی محدوده این پردیس سینمایی وارد شده، قطع شده است. مجموعه کورش با در نظر گرفتن سلامت و امنیت مردم این سیستم‌ها را قطع کرده، اما مجموعه تخلیه نشده است.

با این حال سینماهای پردیس همچنان دایر است و مخاطبان می‌توانند برای تماشای فیلم به این مجموعه مراجعه کنند.

پردیس سینمایی کورش تخلیه نشده است
دیگران را هم سهیم کنید

کاربر گرامی ؛ تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر چیزی که باشید، با جستجو در اینجا بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

لینک کوتاه: http://tehdooni.com/kv4h4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *