مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با تأکید بر اینکه آسمان تهران در روز تاسوعای حسینی صاف است، از وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان‌ها، طی دو روز آینده خبر داد.

دوشنبه 19 مهر 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی دو روز آینده در استان‌های ساحلی دریای خزر در برخی ساعات، بارش پراکنده، رعد و برق، وزش باد و در دامنه‌های جنوبی البرز افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: طی این مدت در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط استان یزد و ارتفاعات استان اصفهان، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و همچنین در ارتفاعات کرمان و فارس افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. روز چهارشنبه 21 مهر ماه نیز برای اردبیل، سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات آذربایجان شرقی و ارتفاعات خراسان رضوی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 21 و 22 مهر، خلیج فارس مواج است.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان تهران در روز سه‌شنبه 20 مهر مصادف با تاسوعای حسینی، صاف، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 29 و 16 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه 21 مهر مصادف با عاشورای حسینی، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 29 و 16 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران در روز تاسوعای حسینی صاف است
دیگران را هم سهیم کنید
لینک کوتاه: http://tehdooni.com/g7ed1
Tagged on: