دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس برنده نداشت.

پنجشنبه 29 مهر 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، به نقل از وبسایت نود ، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس قهرمان و نایب قهرمان لیگ گذشته در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز  برگزار شد که این مسابقه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. برای آبی‌پوشان رحیم زهیوی در دقیقه ۳۴ موفق به گلزنی شد و گل تیم پرسپولیس را فرشاد احمدزاده در دقیقه ۸۳ به ثمر رساند.

استقلال خوزستان در این دیدار با ترکیب وحید شیخ‌ویسی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، عزت پورقاز، میثم دورقی، نوید عاشوری، مهدی مؤمنی، رحیم زهیوی و حسن بیت‌سعید به میدان آمد.

ترکیب پرسپولیس در این مسابقه را علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، محسن مسلمان، وحید امیری و مهدی طارمی تشکیل می‌دادند.

دقایق حساس

دقیقه ۱: اولین حرکت خطرناک را بازیکنان پرسپولیس آغاز کردند ، سانتر علیپور را شیخ ویسی در آغوش کشید اما مهدی طارمی با این بازیکن برخورد شدیدی داشت و خطا اعلام شد.

دقیقه ۹: ارسال کرنر توسط محسن مسلمان با ضربه سر سیدجلال حسینی همراه شد که شیخ ویسی با یک واکنش مناسب این خطر را از دروازه آبی پوشان دفع کرد.

دقیقه ۱۳: ارسال کرنر رحیم زهیوی با ضربه پشت پای عزت پورقاز همراه شد و با فاصله کم از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: ارسال بلند شیرزادی با ضربه سر بیت سعید و در حالی که بیرانوند فاصله زیادی با توپ داشت به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: ارسال ضربه ایستگاهی در آستانه شش قدم با ضربه رحیم زهیوی در دو مرحله توسط بیرانوند مهار شد ، دخالت دورقی و اثرگذاری روی توپ در این صحنه در ایجاد خطر بی تاثیر نبود.

دقیقه ۳۴ ( گل اول برای استقلال خوزستان ) : ضربه آزاد برای استقلال خوزستان پشت محوطه پرسپولیس ، شوت سنگین و زیبای زهیوی دروازه پرسپولیس باز شد.

دقیقه ۴۹: اشتباه جلال حسینی فرصت خوبی را در اختیار زهیوی قرار داد و این بازیکن با از خودگذشتگی حسن بیت سعید را در فرصتی فوق العاده قرار داد اما این بازیکن با ضربه ای عجیب این فرصت طلایی را از دست داد.

دقیقه۵۷ (پنالتی):وحید شیخ ویسی روی علی علیپور مرتکب خطای پنالتی شد ، ضربه پنالتی پرسپولیس را حسین ماهینی زد که توپش با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: ضربه ایستگاهی فرشاد احمدزاده را شیخ ویسی به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۷۴: ارسال فرشاد احمدزاده روی ضربه ایستگاهی با تاثیری که حسین ماهینی روی آن گذاشت خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۸۳ ( گل اول پرسپولیس توسط احمدزاده ) : سانتر محسن مسلمان و ضربه سر فرشاد احمدزاده به گل تبدیل شد.

دقیقه ۱+۹۰: ارسال رامین رضاییان درون شش قدم با ضربه سر کامیابی نیا همراه شد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

خلاصه بازی: استقلال خوزستان ۱ – ۱ پرسپولیس
استقلال خوزستان ۱ – ۱ پرسپولیس / قهرمان و نایب قهرمان زورشان به هم نرسید
دیگران را هم سهیم کنید
لینک کوتاه: http://tehdooni.com/0aq4q