دیدار تیم‌های فولاد و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پنجشنبه 6 آبان 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، به نقل از وبسایت نود، دیدار تیم‌های فولاد و استقلال از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای استقلال تهران در این دیدار جابر انصاری در دقیقه ۳۵ و ساسان انصاری در دقیقه ۷۸ برای فولاد گلزنی کردند.

استقلال با ترکیب سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادووانی، رابسون جانواریو، امید ابراهیمی، کاوه رضایی، هرائر مگویان، یعقوب کریمی، فرشید اسماعیلی، بختیار رحمانی، جابر انصاری و علی قربانی به میدان رفته است.

خوزستانی ها با ترکیب وحید طالب لو، عبدالله کرمی، ایوب والی، یوسف وکیا، احمد عبدالله زاده، سروش سعیدی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، اسماعیل شریفات، عبدالله ناصری و ساسان انصاری به میدان آمده اند.

دقایق حساس

دقیقه ۱ : شوت سنگین و زمینی بازیکن فولاد از راه دور را مهدی رحمتی به سختی دفع کرد .

دقیقه ۳ : اسماعیل شریفات با یک حرکت پا به توپ می رفت که داخل محوطه استقلال شود و خطر جدی ایجاد کند اما دفاع خوب بازیکنان استقلال در لحظه آخر توپ را از این بازیکن گرفت.

دقیقه ۴ : پاس در عمق چاگو پشت مدافعان استقلال می رفت که فولاد را در یک موقعیت فوق العاده خطرناک قرار دهد که مهدی رحمتی خارج شد و این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۶ : سانتر چاگو روی دروازه استقلال با ضربه سر عبدالله کرمی همراه شد و در بین راه به رابسون جانواریو برخورد کرد و به ساسان رسید ، اما انصاری نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه ۱۰ : سانتر عبدالله زاده به روی دروازه با ضربه سر ساسان انصاری می رفت که به گل تبدیل شود اما رابسون توپ را از روی خط برگشت داد.

دقیقه ۳۴ : سانتر عبدالله ناصری را انصاری با ضربه سر زیبا روانه درروازه مهدی رحمتی کرد اما توپ به روی دروازه فرود آمد.

دقیقه ۳۴ ( گل اول استقلال توسط جابر انصاری ) : سانتر زیبای مگویان از سمت راست با ضربه سر جابر انصاری همراه شد و به گل تبدیل شد.

دقیقه ۴۶ : سانتر ناصری را رحمتی به زیبایی دفع کرد و در برگشت اسماعیل شریفات در باز  کردن دروازه استقلال ناکام ماند در حالی که توپ با یک ضربه آرام وارد دروازه میشد.

دقیقه ۵۰ : پاس عالی کریمی به قربانی رسید و او با پاس پشت پا کاوه رضایی را صاحب توپ کرد و ضربه زمینی این بازیکن را وحید طالب لو به آغوش کشید.

دقیقه ۵۶ : سانتر عالی یعقوب کریمی را جابر انصاری به بیرون زد.

دقیقه ۶۱: سانتر یعقوب کریمی با ضربه کاوه رضایی همراه شد اما توپ به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴ : وحید طالب لو به اشتباه شوتنش را به کاوه رضایی کوبید و با خوش شانسی موقعیت در اختیار رضایی قرار نگرفت.

دقیقه ۶۷: سانتر ناصری را رشیدفرخی با ضربه سر روانه دروازه کرد اما مهدی رحمتی با یک واکنش فوق العاده توپ را مهار کرد.

دقیقه ۷۷ (گل اول فولاد توسط ساسان انصاری): ساسان انصاری با یک حرکت فوق العاده دفاع استقلال را به هم ریخت و با یک ضربه استثنایی گل تساوی را از به ثمر رساند.

دقیقه ۷۹: کاوه رضایی در موقعیت ۳ به تک با طالبلو به عجیب ترین شکل ممکن این فرصت را از دست داد و توپ را به طالبلو کوبید.

دقیقه ۸۸: شوت بغل پای ساسان انصاری در حالی که در موقعیت خوبی قرار داشت با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

فولاد خوزستان ۱ – ۱ استقلال
دیگران را هم سهیم کنید
لینک کوتاه: http://tehdooni.com/9l7a2