فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز به دلیل اجرای عملیات ترمیم روشنایی و راهسازی، از ساعت 21 تا پنج بامداد روزهای 25 مهرماه تا 11 آبان ماه جاری مسدود می شود.

یکشنبه 25 مهر 1395 ؛ به گزارش تِهدونی، سرهنگ سیاوش محبی در گفت و گو با ایرنا افزود: به دلیل اجرای عملیات ترمیم روشنایی تونل شماره 2، عملیات اصلاح، ایمن سازی، لق گیری، اصلاح شیب شیروانی راه و عملیات خاکبرداری برای جلوگیری از ریزش محدوده ابتهاج و عملیات تعریض و بهسازی و چهارخطه شدن، محور هراز از امشب مسدود می شود.

وی خاطرنشان کرد: محدوده اجرای عملیات، محور هراز کنار گذر امامزاده هاشم (ع) در کیلومتر 0تا3، تونل شماره 2 در کیلومتر 54 و محدوده ابتهاج کیلومتر 85 است.

وی یادآور شد: براساس هماهنگی انجام شده تردد در این محور برای روزهای یکشنبه(25 مهرماه) تا سه شنبه (11 آبان ماه) از ساعت 21 تا پنج بامداد به مدت هشت ساعت ممنوع بوده و این ممنوعیت در روزهای تعطیل اعمال نمی شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه رانندگان می توانند از مسیر جایگزین محور تهران-فیروزکوه و کندوان برای سفر به مناطق شمالی کشور استفاده کنند، گفت: با توجه به افزایش تردد خودرو در محور فیروزکوه و کندوان در شب، رانندگان در صورت ضرورت نسبت به تردد در این مسیر اقدام کنند.

محور هراز یکی از اصلی ‏ترین محورهای مواصلاتی مناطق شمالی کشور محسوب می شود که از حد فاصل دو شهر بومهن و رودهن از جاده تهران – فیروزکوه منشعب شده و پس از عبور از بالادست دره مشاء، آبعلی، گردنه امامزاده هاشم، پلور، آب اسک، رینه و لاریجان به شهر آمل متصل می شود.

محور هراز مسدود می شود
دیگران را هم سهیم کنید
لینک کوتاه: http://tehdooni.com/hpk5w