موسسه خیریه نیکان ماموت

 • موسسه-خیریه-نیکانموسسه-خیریه-نیکان

Place Category: موسسه خیریه و شرکت ها و سازمان ها

 • Profile

  موسسه خیریه نیکان ماموت در یک نگاه

  فعالیتهای این مؤسسه از مدتها قبل آغاز شده است اما به طور رسمی، مؤسسه خیریه نیکان ماموت در آبانماه سال 1389 تحت شماره 26394 به ثبت رسیده است. این موسسه انجام فعالیتهای خیرخواهانه ای همچون بورسیه های تحصیلی ، حرفه ای ودانشگاهی، پرداخت هزینه های درمانی و حمایتهای مالی و توزیع آذوقه بین خانواده های بی سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تأمین هزینه های مذکور نمی باشند را بر عهده گرفته است. هدف ما توانمندسازی مددجویان جهت بهبود کیفیت زندگی و استقلال آنهاست تا بتوانند بدون نیاز به دیگران به زندگی خود ادامه دهند.
  ما با ایجاد امید و حمایت از کسانی که به اندازه ما در زندگی خوش شانس نبوده اند همواره به یاد داریم که مورد اعتماد یاری کنندگان و حامیان عزیز خود هستیم و همچنین اعتقاد داریم که همه کمک ها باید در کمال صداقت و امانتداری به دست مستمندان واقعی برسند.

  آرمان موسسه

  ما دنیایی می خواهیم که در آن تمامی انسانها در شادی و سلامتی باشند. دنیایی که در آن بیماری ها حداقل و درمان آسان باشد. دنیایی که در آن رفع مشکلات آسان و نیازها، فقیر و غنی نشناسد. ما به دنبال دنیایی هستیم که کمک به دیگران بقای هر انسان است نه دستگیری از دیگران و برای تحقق آرمان هایمان تلاش می کنیم، یاری می گیریم و یاری می رسانیم.

  شماره حساب های نیکان: بانک صادرات : 0103195492009 شماره کارت : 6037691990005571
  بانک ملت : 4407440571 شماره کارت: 6104337770074837

  موسسه خیریه نیکان ماموت
  دیگران را هم سهیم کنید
  لینک کوتاه: http://tehdooni.com/ozha6
 • Photo
 • Map

  No Records Found

  Sorry, no record were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Reviews