آتش سوزی در انبار مواد دارویی و پزشکی در خیابان توحید تهران

کافه ترافیک | نارمک

شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در قسمت پشت بام و طبقه سوم یک ساختمان خبر داد و گفت: محل حادثه پر از مواد دارویی و شیمیایی بود که با تلاش آتش نشانان این حریق گسترده بدون هیچ مصدومی مهار شد.

سید جلال ملکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۱۶ دقیقه بامداد امروز آتش سوزی در یک ساختمان در خیابان توحید نرسیده به میدان توحید به سامانه ۱۲۵ اعلام و چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان، بالابر و خوروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ببان کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در یکی از واحدهای طبقه سوم یک ساختمان اداری و همچنین پشت بام این ساختمان مملو از داروهای شمیایی و لوازم پزشکی و شیمیایی بود.
ملکی با بیان اینکه در قسمت پشت بام این لوازم پزشکی و شیمیایی بصورت نامتعارف و با استفاده از ورق و توری نگهداری می شد گفت: آتش سوزی از طبقه سوم به پشت بام سرایت کرد و همه این لوازم دارویی و پزشکی تحت محاصره شعله های سنگین آتش قرار گرفت.
وی با بیان اینکه آتش نشانان از چند طرف و با استفاده از نردبان هیدرولیکی و بالابر مشغول مهار آتش شدند خاطرنشان کرد: آتش نشانان در میان شعله های سنگین آتش در ساعت ۲:۳۶ بامداد امروز موفق شدند آتش را مهار کنند.
ملکی با بیان اینکه با توجه به تعطیلی روز شنبه و نبود افراد در این ساختمان اداری خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت به شهروندان توصیه کرد: تجهیزات دارویی و پزشکی نیاز به مراقبت بیشتری دارد و این لوازم نباید در داخل ساختمان های مسکونی و اداری نگهداری شود.
وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/wbqgw

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − بیست =