آغاز اجرای دو نمایش جدید در تئاتر شهر

برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که با پایان یافتن اجرای سه نمایش ، دو اثر نمایشی جدید در تالار سایه و پلاتو اجرا به صحنه می‌روند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، « پلاک ۷۲۹ » عنوان اثر نمایشی جدیدی به نویسندگی و کارگردانی مهدی کردی است که از روز دوشنبه هشتم خرداد ماه در پلاتو اجرا  به صحنه میرود.

در این اثر نمایشی که ساعت ۱۸ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان به صحنه می‌رود، مهدی کردی، فرهنگ عمرانی، مهدیه کاویان، سید فاطمه میرکریمی ،امیر حسین سید آبادی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار سایه نیز از روز ۱۱ خرداد نمایش «ترانه برای تو» به نویسندگی و کارگردانی امین ابراهیمی اجرای خود را آغاز می‌کند. در این اثر نمایشی که هر روز ساعت ۱۹:۳۰ ، به مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان به صحنه میرود، امین ابراهیمی، محمد جابری، مهدی سلطانی، امیرحسین بصیری، امیر حسین مانی ، میدیا برنجی و کازیوه دباغی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش«چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی نیز که از روز سه شنبه دوم خرداد ماه اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز کرده، ساعت ۲۱ به مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود. بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی، آرش غلام آزاد بازیگران این اثر نمایشی هستند.

براساس این گزارش نمایش‌های «بی پدر» به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی، «روح جهنمی » به کارگردانی بابک محمدی ، «محفل بی عاری به کارگردانی سیاوش بهادری راد در تالار سایه و «بوفالوی آمریکایی» به کارگردانی سیامک زین الدینی در پلاتو اجرا جمعه شب پنجم خرداد ماه به اجرای خود پایان دادند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/7yh2d

دیدگاه‌تان را بنویسید:

17 − 1 =