آغاز ایمن سازی سه نقطه پر ترافیک بخش مرکزی پایتخت

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ گفت: تقاطع خیابان های وحدت اسلامی با فرهنگ، مولوی با محلوجی قمی و میدان بهداری به عنوان سه نقطه پر ترافیک این منطقه ایمن سازی می شوند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱ سجاد زارع صفت افزود: کار ایمن سازی این مناطق با اجرای طرح آزمایشی چراغ دار کردن خیابان محلوجی قمی آغاز شده است.

وی با اشاره به خط ویژه اتوبوس در ضلع جنوبی خیابان مولوی گفت: خودروهایی که از محلوجی قمی مسیر جنوب به شمال تردد می کنند، با تداخل موتورسیکلت هایی رو به رو می شوند که به صورت خلاف در مسیر ویژه اتوبوس حرکت می کنند.

زارع صفت خاطرنشان کرد: تداخل وسیله نقلیه در مسیر جنوب به شمال با وسایل نقلیه در مسیر شرق به غرب به دلیل نبودن چراغ راهنمایی و رانندگی رعایت نکردن حق تقدم در عبور از تقاطع موجب حادثه خیزی محدوده شده بود، به همین دلیل طرح چراغ دار کردن خیابان محلوجی به صورت آزمایشی اجرا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ گفت: اصلاح هندسی در خیابان فرهنگ، نصب علائم ایمنی و ترسیم خطوط ایست، گذرگاه عابر پیاده و چراغ راهنما برای مسیر اتوبوس از جمله اقدام های شهرداری منطقه ۱۱ در سه نقطه پرتردد منطقه است.

وی از تصویب طرح نهایی اعمال تغییرات ویژه در میدان بهداری در آینده نزدیک خبر داد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/bb9ij

دیدگاه‌تان را بنویسید:

سه × دو =