آغاز مرحله نخست «جشن عاطفه‌ها»

مرحله نخست “جشن عاطفه‌ها” با شعار “مهر در انتظار همدلی” در سراسر کشور آغاز شد.

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ؛ به گزارش تِهدونی، به نقل از ایسنا، جشن عاطفه ها به منظور تامین مایحتاج، پوشاک و نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند به رسم دیرینه هر سال همزمان با بازگشایی مدارس برگزار می شود تا در این جشن کمک‌های مردمی به دست دانش آموزان نیازمند و محروم رسانده شود اما کمیته‌امداد امسال در آغاز سال تحصیلی جدید با انجام تغییر در نحوه اجرای جشن عاطفه‌ها برای نخستین بار این جشن را در چادرهای سطح شهر برپا نمی کند، بلکه در پایگاه‌های مرکزی این روز را جشن می گیرد.

این رویداد در تهران در فرهنگسرای رسانه، فردوس، خاوران و رازی امروز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، جشنواره عاطفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در روز ۲۵  شهریور ماه سال جاری برگزار می شود و با شناسایی نیازهای محرومان و نیازمندان، اقلام جمع آوری شده را تا ۲۰ مهر ماه در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می دهد.

لازم به ذکر است؛ جشن عاطفه‌ها در دو  بخش مردمی در روز ۲۵  شهریور ماه جاری و در بخش مدارس ۱۰ مهر ماه با نواخته شدن زنگ عاطفه ها در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود.

براساس رویکرد کمیته امداد که تغییر شیوه‌ مشارکت مردم نیکوکار و خیران با استفاده از روش‌های الکترونیکی است، سامانه‌ای پیامکی بر اساس کد ussd طراحی شده که هموطنان می‌توانند از طریق سامانه#۱*۸۸۷۷* کمک های نقدی خود را برای جشن عاطفه‌ها واریز کنند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *