آمار فیلم های روی پرده

. تهدونی | بانک اطلاعات تهران | بانک کسب و کارهای تهران | بانک مشاغل تهران | دانستنی های تهران | تبلیغات در تهدونی | تبلیغات در تهران | تبلیغات اینترنتی | تبلیغات ارزان | بهترین تبلیغات | تبلیغ اینترنتی

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

فروش فیلم های روی پرده سینمای ایران همچنان روند رو به رشد خود ادامه می دهد. فیلم «خشم و هیاهو» هومن سیدی که در تعطیلات نوروزی نتوانست فروش قابل قبولی ثبت کند در طول هفته گذشته پیشرفت قابل توجهی در گیشه داشته و توانسته به مرز یک میلیارد تومان نزدیک شود.

خشم و هیاهو
آخرین ساخته هومن سیدی با بازی نوید محمدزاده، طناز طباطبایی و رعنا آزادی ور از هفته پیش پیشرفت خود را آغاز کرد و توانست به رقم یک میلیارد تومان نزدیک شود. سعید خانی مدیر پخش «نسیم صبا» درآمد «خشم و هیاهو» را بعد از ۳۷ روز نمایش، ۸۳۵ میلیون تومان در تهران و ۱۴۰ میلیون تومان در شهرستان ها عنوان می کند که جمع این دومبلغ، رقم ۹۷۵ میلیون تومانی را نشان می دهد. این فیلم در روز های پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به ترتیب ۴۰ و ۳۵ میلیون تومان فروش کرده است.

۵۰ کیلو آلبالو
«۵۰ کیلو آلبالو» که در آن ساعد سهیلی، هستی مهدوی، آزاده صمدی، علی صادقی، پژمان جمشیدی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروزی به نمایش درآمد و فروش قابل قبولی هم از خود به جای گذشت. این فیلم تا به امروز ۵ میلیارد و ۹۵ میلیون تومان در تهران و دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش کرده است. احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم درآمد این فیلم در روزهای آخر هفته گذشته را به ترتیب ۱۶۰ و ۱۸۵ میلیون تومان عنوان می‌کند.

بادیگارد
«بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا با گذشت ۳۷ روز توانست حضور موفقی در گیشه داشته باشد. این فیلم تا شب گذشته توانسته ۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان در تهران و یک میلیارد ۳۵۰ میلیون تومان در سینماهای شهرستان درآمد داشته باشد. امیر قطبی مدیر پخش «فیلمیران» درآمد «بادیگارد» در روزهای پنجشنبه و جمعه را به ترتیب ۱۰۷ و ۱۱۰ میلیون تومان عنوان می کند.

ابد و یک روز
اولین ساخته سعید روستایی که در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر توانست ۹ سیمرغ را از آن خود کند، تا کنون ۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان در تهران و یک میلیارد ۳۵۰ میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش کرده است به گفته امیر قطبی «ابد و یک روز» توانسته در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵۲ میلیون و ۱۸۲ میلیون تومان فروش کند.

من سالوادور نیستم
آخرین فیلمی که رضا عطاران، ستاره پولساز این روزهای سینمای ایران در آن بازی کرده، تا امروز بعد از ۵۹ روز نمایش توانسته ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروش کند که سهم سینماهای تهران از این رقم ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و سهم سینماهای شهرستان ۶ میلیارد بوده است. به گفته حبیب اسماعیلی مدیر «رسانه فیلمسازان»، این فیلم تا پایان پنجشنبه شب ۱۳۰ میلیون و در روز جمعه ۱۵۰ میلیون تومان در سینماهای تهران فروش کرده است.

کفش هایم کو؟
آخرین ساخته کیومرث پور احمد که به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروز به نمایش درآمد، تا کنون توانسته ۴۲۰ میلیون تومان فروش کند. این فیلم که اکران شهرستان آن هنوز آغاز نشده است، به گفته اسماعیلی در روزهای آخر هفته توانسته ۲۱ و ۲۲ میلیون تومان فروش کند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *