اجرای شب بازارهای تخصصی در مرکز شهر تهران

کافه ترافیک | نارمک

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

عابد ملکی شهردار منطقه ۱۲ تهران با بیان اینکه گام بعدی برای برقراری انضباط شهری در منطقه ۱۲ ساماندهی و جذب دستفروش ها بود؛ گفت: این طرح اواخر سال گذشته آغاز شد و در حال حاضر کسبه، شهروندان و خود دستفروشان از ایجاد و راه اندازی شب بازارها رضایت کامل دارند. البته گام بعدی در مورد شب بازارها این است که با برنامه ریزی بتوانیم شب بازارهای تخصصی و هدفمند در منطقه برگزار کنیم؛ بررسی های ما نشان می دهد راه اندازی شب بازارهای تخصصی در منطقه رونق اقتصادی زیادی خواهد داشت و باعث رونق اشتغال و کارآفرینی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه راه انداری شب بازارهای تخصصی مورد استقبال دستفروش ها قرار می گیرد، ‌تصریح کرد: زمانی که تصمیم گرفتیم شب بازارها را برای ساماندهی دستفروشها در منطقه راه اندازی کنیم ،‌ به دنبال این نبودیم که این بازار ها صرفا تبدیل به مراکز خرید و فروش کالاهای چینی شود بلکه دو گام برای اجرای این طرح در نظر گرفتیم؛ نخست ساماندهی دستفروش ها در شب بازارها و گام بعدی راه اندازی شب بازارهایی به صورت تخصصی مانند شب بازار هنر، صنایع دستی ،‌کیف و کفش و غیره.

ملکی با بیان اینکه در حال حاضر ۲ شب بازار صوراسرافیل واقع در خیابان ناصر خسرو و ۱۷ شهریور در این منطقه قرار دارد، اظهار کرد: راه اندازی شب بازارهای موضوعی جزء برنامه های سال ۹۵ شهرداری منطقه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/n5XCo

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =