اختلال ارتباط تلفنی ۶ مرکز مخابراتی تهران از فردا

کافه ترافیک | نارمک

ارتباط تلفنی مرکزهای مخابراتی شهید مشهدی مهدی، شهید لطیفی، پیام نور، دکتر حسابی، قدس و شهرستان قدس برای انجام عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل از فردا، یکشنبه ۲۰ فروردین، مختل می شود.

ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید مشهدی مهدی با پیش شماره های ۳۳۴۵ تا ۳۳۴۹، ۳۳۸۶، ۳۳۸۷ و ۳۳۵۷ در محدوده خیابان های مسعودیه، مسگرآباد، قائم، خاوران، و مظاهر مختل می شود.

در مرکز مخابرات شهید لطیفی با پیش شماره های ۲۲۹۴ تا ۲۲۹۸، ۲۶۹۱ و ۲۶۷۵ در محدوده خیابان های افتخاریان، عزیزی، شقایق، گلزار، دوم شرقی و غربی اختلال ارتباطی به وجود می آید.

ارتباط تلفنی در مرکز مخابرات شهرستان قدس با پیش شماره های ۴۶۸۱ تا ۴۶۸۹ در محدوده بلوار اصلی شهرستان هفت جوی، دامداران و درختی به مدت ۴۸ ساعت اختلال ایجاد می شود.

در مرکز مخابرات پیام نور با پیش شماره های ۴۴۴۰ تا ۴۴۴۹، ۴۴۶۰ تا ۴۴۶۲ و ۴۶۰۴ در محدوده خیابان های نیایش، مخبری، جنت آباد و شاهین اختلال ارتباطی رخ می دهد.

ارتباط در مرکز مخابرات دکتر حسابی مارلیک با پیش شماره های ۶۵۱۰، ۶۵۱۱، ۶۵۱۴ تا ۶۵۱۷، ۶۵۱۹، ۶۵۵۹ و ۳۹۶۱ در محدوده خیابان های صدوقی و چهارراه امام حسین (ع) به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

ارتباط دیتای مشترکان در مرکز مخابرات قدس نیز از ساعت یک بامداد فردا (یکشنبه) به مدت پنج ساعت مختل می شود.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/1hvop

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =