استاندار تهران و روز معلم

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

استاندار تهران با صدور پیامی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: ۱۲ اردیبهشت یادآور رادمردی بزرگ و مجاهدی دانشمند است که نقشی فراموش نشدنی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد.

در پیام سیدحسین هاشمی آمده است: استاد شهید مرتضی مطهری شخصیتی اثر گذار و چهره ای مشعشع در دوران رویش و رشد انقلاب اسلامی ایران بوده است.

در پیام استاندار تهران با اشاره به اینکه استاد مطهری علم را با زیور اخلاق آراست و با نگاهی ژرف ، نمایی زیبا و جامع از نظام فکری اسلام به جهانیان عرضه کرد تصریح شده، هرچند خورشید عمر مبارک او در روزهای نخستین پیروزی نهضت اسلامی غروب کرد، اما میراث ماندگار فکری و فرهنگی آن شهید والا مقام در شیرازه انقلاب اثرات ماندگاری بر جای گذاشت.

در ادامه این پیام آمده است: تقارن این روز با روز بزرگداشت مقام معلم فرصتی را فراهم می آورد تا از معلمان و آموزگاران میهن اسلامی مان تقدیر و در برابر عظمت و مقام شامخ آنان سر تعظیم فرود آوریم.

در پیام استاندار تهران با تجلیل از مقام معلم تاکید شده، بی تردید نقش کلیدی و حیاتی این معمارانِ انسان ساز در پیشرفت مادی و معنوی میهنمان متمایز و بی بدیل است.

در خاتمه پیام تبریک استاندار تهران آمده است: فرصت را مغتنم دانسته و فرا رسیدن روز معلم را به همه معلمان و دبیران پر تلاش استان تهران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/ai3EG

دیدگاه‌تان را بنویسید:

چهارده − سیزده =