استقلال ۱ – ۰ العین امارات / رستگاری با پنالتی در دقیقه ۹۲

دیدار دو تیم استقلال ایران و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی با پیروزی آبی پوشان به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود ، تیم‌های استقلال و العین امارات در دیدار دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۴۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

کاوه رضایی در دقیقه ۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی گل استقلال را به ثمر رساند. سعید جمعه در دقیقه ۷۷ و فرشید اسماعیلی در دقیقه ۸۵ از بازی اخراج شدند. این بازی موقعیت و جذابیت زیادی نداشت و لحظات جذاب آن حضور یک سمور در بین دو نیمه بازی در داخل زمین بود.

استقلال: مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، خسرو حیدری، هرایر مگویان، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مجید حسینی، مجتبی حق دوست، محسن کریمی و کاوه رضایی

العین: خالد عیسی، اسماعیل احمد، لوکاس کایو، عمر عبدالرحمان، احمد برمان، خالد عبدالرحمان، محمد عبدالرحمان، لی میونگ، سالم جمعه، سعید جمعه، دانیل اسپریلا

دقایق حساس

 دقیقه ۱ : سانتر عالی خسرو حیدری با جرخش و پاس کاوه رضایی همراه شد و شوت زمینی فرشید اسماعیلی را خالد عیسی به آغوش کشید.

دقیقه ۳: پاس به عقب اشتباه مدافع العین باعث شد که یک فرصت گلزنی برای استقلال فراهم شود و ضربه اسماعیلی را دروازه بان العین دور کرد و در برگشت اسماعیلی در موقعیت آفساید صاحب توپ شد.

دقیقه ۸ : ضربه کاشته را عبدالرحمان روی دروازه استقلال ارسال کرد که ضربه سر مدافعان استقلال به سمت دروازه خودی میرفت که رحمتی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۳۰: توپ پشت محوطه جریمه به کاوه رضایی رسید و ضربه او را دروازه بان العین مهار کرد.

دقیقه ۴۴: شوت کایو از داخل محوطه جریمه و زاویه بسته را رحمتی مهار کرد.

دقیقه ۶۰ : پاس در عمق عبدالرحمان کایو را در فرصت تک به تک با رحمتی قرار داد اما تکل عالی مگویان فرصت را از حریف اماراتی گرفت.

دقیقه ۶۴: سانتر خسرو حیدری در حالی به فرشید اسماعیلی رسید که هیچ بازیکنی مراقب او نبود و ضربه سر این بازیکن به راحتی در اختیار دروازه بان العین قرار گرفت.

دقیقه ۷۸:حرکت سریع محسن کریمی با خطای بازیکن العین همراه شد و داور با کارت قرمز مستقیم این بازیکن را اخراج کرد ، معلوم نشد داور مسابقه به دلیل خطای هند یا تکل خشن بازیکن العین را اخراج کرد.

دقیقه ۸۴:داور در یک تصمیم عجیب فرشید اسماعیلی از استقلال را اخراج کرد !

دقیقه ۹۲ ( گل اول استقلال – کاوه رضایی ) : اشتباه مدافع العین باعث شد خطای هند و پنالتی او اعلام شود ، کاوه رضایی پشت این توپ قرار گرفت و بر خلاف جهت به گل تبدیل کرد.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *