العین امارات ۶- ۱ استقلال / تراژدی العین !

کافه ترافیک | نارمک

تیم فوتبال استقلال با شکست سنگین مقابل العین امارات از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

به گزارش وبسایت نود ، استقلال در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۳:۱۵ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه بن زاید به مصاف العین امارات رفت و با نتیجه ۶ بر یک شکست خورد و در مجموع رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۲ حذف شد. گل‌های این دیدار را لوکاس کایو (۲۷ و ۳۷)، عمر عبدالرحمن (۴۹، ۶۰)، لی مینگ (۵۶) و ناصر الشمرانی (۷۵) برای العین و کاوه رضایی (۸۳) برای استقلال به ثمر رساندند.

استقلال در روزی که امید ابراهیمی را هم در اختیار نداشت، بازی پراشتباه و ضعیفی به نمایش گذاشت و سنگین‌ترین شکست تاریخ خود را پس از ۴۴ سال متحمل شد. شاگردان منصوریان که بهترین آمار را در بازی‌های بیرون از خانه داشتند، شکست عجیبی خوردند. استقلال در شرایطی که فرشید باقری هم به علت مصدومیت در اواسط نیمه اول از دست داد، بدون اینکه برنامه داشته باشد، تنها با هدف دفاع به زمین رفت، اما بازیکنان العین به خصوص عمر عبدالرحمن، لوکاس کایو و لو مینگ به خوبی هر کاری که دلشان خواست در زمین انجام دادند تا شکست سنگینی به نماینده ایران تحمیل کنند. استقلال که سال ۵۲ مقابل پرسپولیس ۶ گل دریافت کرد، پس از ۴۴ سال دوباره این تعداد گل را دریافت کرد.

حضور مگویان پشت سر کاوه رضایی برای مهار عمر عبدالرحمن هم از نکات عجیب بود که نتیجه عکس داشت.

ویدیو خلاصه بازی: العین امارات ۶-۱ استقلال

استقلال:سید مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئوناردو پادووانی، میلاد زکی‌پور، وریا غفوری، فرشید باقری، مجید حسینی، هرایر مگویان، خسرو حیدری، قربانی و کاوه رضایی

تعویض: فرشید باقری (جابر انصاری ۲۶)، علی قربانی (محسن کریمی ۳۹)، وریا غفوری(مجتبی حق‌دوست ۵۴)

العین:خالد عیسی، اسماعیل احمد، مهند سالم، سالم العزیزی، خالد عبدالرحمن، لی میونگ‌جو، احمد برمان، محمد عبدالرحمان، کایو لوکاس، عمر عبدالرحمان و ناصر الشمرانی

تعویض:شمرانی (دیاکی ۷۵)، اسماعیل محمد (راشد مهایر ۸۴)، لی میونگ جو (محمد خلفان ۸۷)

دقایق حساس

دقیقه ۸ : ارسال عمر عبدالرحمن از روی ضربه ایستگاهی را پادووانی برگرداند  و مجددا در برگشت ضربه محکم عبدالرحمن را رحمتی مهار کرد.

دقیقه ۱۳ : پاس زمینی برای شمرانی و ضربه این بازیکن را رحمتی به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۱۶ : ضربه خطرناک عبدالرحمان از زاویه بسته به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: پاس پشت دفاع فرشید باقری پادووانی را در آستانه موقیعتی خطرناک قرار داد اما گلر حریف توپ را جمع کرد.

دقیقه ۱۹ : حرکت خوب بازیکنان العین با ضربه محکم کایو به سمت دروازه استقلال رفت و با تیرک دروازه برخورد کرد و خوشبختانه راهی اوت شد

دقیقه ۲۲: حرکت دیدنی عمر عبدالرحمن با پاس این بازیکن به کایو همراه شد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶( گل اول العین – کایو ) : پاس بازیکن کره ای العین روی نقطه پنالتی به کایو رسید و ضربه روی پای این بازیکن به گل اول العین تبدیل شد.

دقیقه ۳۲ ( گل دوم العین – کایو ) : پاس بلند بازیکن العین از میانه میدان به کایو رسید و این بازیکن با یک دریبل سرپا مهدی رحمتی را جا گذاشت و دروازه خالی را باز کرد.

دقیقه ۳۷: ضربه دیدنی الشمرانی از راه دور با واکنش دیدنی رحمتی راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۶: فرصت تک به تک برای لی میونگ‌جو که با واکنش زیبای مهدی رحمتی راهی کرنر میشه.

دقیقه ۴۸ ( گل سوم العین – عبدالرحمان ) : سانتر روی دروازه استقلال با اشتباه پادوانی توپ به عبدالرحمان رسید و این بازیکن با یک تکل بلند توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۵۵ ( گل چهارم العین – لی میونگ‌جو ) : فرصت برای بازیکن کره ای العین و ضربه محکم او گل چهارم العین را به ثمر می رساند.

دقیقه ۵۹ ( گل پنجم العین – عبدالرحمان ) : ضربه از پشت محوطه عبدالرحمان به گل پنجم العین تبدیل شد.

دقیقه ۷۴ ( گل ششم العین – شمرانی ) : ناصر الشمرانی در موقیعت تک به تک گل ششم را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۳ ( گل اول استقلال – رضایی ) : ضربه کاوه رضایی به شکلی زیبا از زاویه بسته دروزاه خالد عیسی را باز کرد تا استقلال در این بازی به گل برسد.

دقیقه ۸۵: ضربه پای چپ دیاکی از داخل محوطه جریمه استقلال باز هم با واکنش رحمتی رو به رو شد.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *