انسداد جاده چالوس/هراز دوطرفه شد

کافه ترافیک | نارمک

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایسنا

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال خبر داد.

ترافیک جاده چالوس در هفته های پایانی تعطیلات

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی در محور چالوس اظهار کرد: از ساعاتی پیش شاهد ورود حجم بالای خودرو و بیش از حد ظرفیت جاده چالوس در بخش‌هایی از این جاده بودیم که این مساله باعث توقف خودروها در دو استان البرز و مازندران شد که به همین دلیل بلافاصله عوامل پلیس ضمن حضور در محل و روان‌سازی ترافیک تمهیدات ویژه‌ای را در این منطقه اتخاذ کردند.

رحمانی با بیان اینکه “در حال حاضر در حد فاصل گچسر به دیزین مشکل ترافیکی رفع شده و ترافیک به شکل نیمه‌سنگین اما روان جریان دارد”، گفت: در بخش‌هایی از جاده چالوس در استان مازندران همچنان مشکلاتی وجود دارد که عوامل پلیس راه با حضور در محل در حال روان‌سازی و بازگشایی مسیر هستند.

وی با بیان اینکه “با توجه به حجم ترافیک از ساعاتی پیش جاده چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال مسدود شد”، اظهار کرد: تردد خودروها از میدان امیرکبیر به سمت شمال تا اطلاع ثانوی و تخلیه بار ترافیکی داخل جاده چالوس ممنوع است.

رحمانی درباره یک‌طرفه شدن جاده‌های هراز و چالوس نیز به ایسنا گفت: جاده چالوس همچنان به سمت شمال یک‌طرفه است اما جاده هراز دو طرفه بوده و تردد به شکل رفت و برگشت در آن انجام می‌شود.

وی درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌های کشور نیز گفت: ترافیک در جاده فیروزکوه، کرج – قزوین، قزوین – رشت نیمه‌سنگین اما روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از شهروندان خواست که اگر قصد سفر داشته‌اند اما تاکنون از منزل خود خارج نشده‌اند، امشب صبر کرده و از صبح فردا سفر خود را آغاز کنند.

وی همچنین با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و امدادرسانی به حوادث احتمالی در هر نقطه از کشور با این شماره تماس بگیرند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/OcyF8

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =