ایران نایب قهرمان وزنه برداری آسیا

کافه ترافیک | نارمک

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تیم ملی وزنه برداری ایران در پایان چهل و ششمین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی قاره کهن در تاشکند، به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در این دوره از پیکارها که با حضور نزدیک به ۳۰ تیم از سراسر قاره آسیا همراه بود، کاروان متحول شده وزنه برداری ایران با ترکیبی جوان و با آتیه بیش از حد انتظار در میدان آسیایی تاشکند ظاهر شد و در نهایت با درخشش پدیده های جوان خود موفق شد ضمن اینکه یک پله صعود نسبت به سال گذشته (عنوان سومی آسیا) را در تاشکند تجربه کند، با کسب ۵۰۰/۸ امتیاز تیمی در رقابت نزدیک با چینی ها نایب قهرمان شد.

بر همین اساس و پس از ثبت امتیازات تیمی مدعیان قهرمانی چهل و ششمین دوره مسابقات آسیایی تاشکند، تیم های ملی چین، جمهوری اسلامی ایران و کشور میزبان (ازبکستان ) به ترتیب با کسب امتیازات مجموع (۵۰۶/۷) ،( ۵۰۰/۸) و(۴۶۳/۸) صاحب عناوین اول تا سوم مسابقات آسیایی در بخش مردان شدند.

تیم ملی وزنه برداری در اوزان ۸۵ ،۹۴ ، ۱۰۵ و ۱۰۵+ کیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی دو نقره و یک برنز) ،(محمدرضا براری دو طلا و یک برنز) ،( بهادر مولایی یک طلا و یک برنز) در مجموع با ۳ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز  و کسب ۵۰۰/۸ امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی آسیا شد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/tVo7H

دیدگاه‌تان را بنویسید:

پانزده − شش =