برنامه های ورزشی شهرداری تهران در روز جوان اعلام شد

یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران برنامه های ورزشی شهرداری پایتخت را در سالروز ولادت حضرت علی اکبر(‌ع)‌ و روز جوان اعلام کرد.

به گزارش روزیکشنبه خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران محمد رضایی گفت: این سازمان به مناسبت دهم شعبان سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، برنامه های مختلفی را در سطح پایتخت و با محوریت و مشارکت جوانان ‎برگزار می‌کند.
‎وی گفت: درمراسم گرامیداشت این روز فرخنده، جشن‌ها و محافل مذهبی با محوریت تبیین ابعاد شخصیتی حضرت علی اکبر(ع) همراه با سخنرانی شخصیت‌های فرهنگی و مذهبی اجرا خواهد شد.
‎رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران افزود: برنامه های بزرگ پیاده روی خانوادگی، برپایی جشنواره تفریحی – ورزشی در سطح مناطق ۲۲ گانه و برگزاری رقابتهای کشتی پهلوانی با رویکرد جلب مشارکت جوانان و قهرمان پروری و نیز اجرای مسابقات ورزشی در رشته هایی از قبیل فوتسال و پینت بال، از مهم ترین برنامه‌های سازمان ورزش شهرداری به منظور گرامیداشت روز جوان است.
به گفته رضایی دراین روز تمام جوانان پایتخت نشین می توانند از خدمات تفریحی اماکن ورزشی شهرداری با ۵۰ درصد تخفیف استفاده و ضمن اینکه طبق برنامه در سال ۹۵ خدمات ورزشی از سوی مجموعه های ورزشی شهرداری به صورت نیم بها به جوانان ارائه می شود.
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه برگزاری فعالیت های رقابتی نقش موثری در جذب جوانان و نوجوانان به ورزش دارد افزود: مسابقات لیگ محلات، المپیاد و پارالمپیاد محلات و رقابت های محله قهرمان در ایام گرامیداشت روز جوان برگزار می شود.
رضایی ابراز امیدواری کرد: اجرای برنامه های روز جوان گامی مثبت در جهت تقویت روحیه خدمت، فداکاری، پهلوانی در قشر جوان و نیز کاهش ناهنجاری های اجتماعی در کلانشهر تهران شود.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *