بلیت رایگان تهرانگردی هدیه ای برای اهدا کنندگان خون

کافه ترافیک | نارمک

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: شهروندان تهرانی که اقدام به اهدای خون همزمان با هفته ملی اهدای خون کنند، بلیت رایگان تهرانگردی دریافت می کنند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، رجبعلی خسروآبادی افزود: این طرح با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پسندیده اهدای خون و کمک به بیماران نیازمند از ۹ مرداد همزمان با روز ملی اهدای خون به مدت یک هفته اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه طرح های تشویقی تهرانگردی به مناسب های فرهنگی و با مشارکت سایر نهادها در پایتخت اجرا می شود، اظهار کرد: این طرح با مشارکت شهرداری منطقه ۶ ، اداره کل انتقال خون استان تهران و ستاد گردشگری شهرداری و با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و ترویج فرهنگ پسندیده اهدای خون اجرا می شود.
خسروآبادی بیان کرد: طرح توزیع بلیت های تهرانگردی از آغاز هفته اهدای خون به مدت یک هفته در پایگاه انتقال خون خیابان وصال (نشانی مراکز انتقال خون تهران) اجرا می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل انتقال خون استان تهران به نشانی http://tbtc.ir اطلاعات بیشتری را دراین خصوص کسب کنند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/lswck

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =