تبلیغ در تهدونی

در دنیای امروز، اینترنت یکی از بهترین رسانه‌ها برای تبلیغ یک کسب و کار محسوب می‌شود. البته با توجه به حجم زیاد تبلیغات، مورد توجه مخاطب قرار گرفتن بستگی به عوامل زیادی دارد. اما با توجه نرخ رشد استفاده از اینترنت، نمی‌توان از رسانه‌ای که بیشترین مخاطب را دارد، به سادگی گذشت. تاثیرگذاری حضور در چنین بستری به قدری زیاد است که عدم حضور یک کسب و کار در آن را مساوی با شکست کسب و کار می‌دانند.

تهدونی یک بانک اطلاعات اینترنتی است که اطلاعات مورد نیاز کاربران درباره‌ی کسب و کارها و مکان‌های مختلف تهران را گردآوری و ارائه می‌کند. روزانه هزاران نفر صفحه‌های مختلف تهدونی را مشاهده می‌کنند که می‌توانید کسب و کار خود را به آنها معرفی کنید. از آنجا که تمام اطلاعات مربوط به مناطق ۲۲ گانه‌ی تهران می‌باشد، تبلیغ شما مخاطب هدف مشخص‌تری خواهد داشت که این مزیت می‌تواند تاثیرگذاری تبلیغ را افزایش دهد.

معرفی جایگاه‌های تبلیغاتی تهدونی

تبلیغ شما می‌تواند در بازه‌های زمانی ۳۰ یا ۶۰ و یا ۹۰ روزه در تهدونی نمایش داده شود. بجز صفحه اصلی، ۲ نوع صفحه در تهدونی داریم. صفحه‌های مکان‌نما (که اطلاعات یک مکان در آنها نمایش داده می‌شود). صفحه‌های عادی (مانند صفحه‌های بانک اطلاعات تهران و تهرانگردی). در تصویرهای زیر محل‌های قرارگیری تبلیغ را مشاهده می‌کنید:

برای تبلیغ در تهدونی چه باید کرد؟

در صورت تمایل برای تبلیغ در تهدونی، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا قیمت و پیشنهاد ما را دریافت کنید.

  • توجه بفرمایید که در این صفحه برای تبلیغات بنری در جایگاه‌های تبلیغاتی تهدونی درخواست می‌دهید.
  • تبلیغ شما برای نمایش در تهدونی فقط با یکی از فرمت‌های تصویری jpg یا gif پذیرفته می‌شود.
  • برای دریافت پاسخی مناسب و پیشنهادی اثربخش، با جزئیات و توضیحات کامل فرم را تکمیل نمایید.
  • اگر کسب و کار شما در تهران مکان مشخصی دارد، می‌توانید اطلاعات کسب و کار خود را به رایگان در تهدونی ثبت کنید. در صورت تمایل به صفحه‌ی ثبت مکان جدید مراجعه نمایید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

عنوان یا زمینه فعالیت

توضیحات بیشتر