تبلیغات در تِهدونی

در دنیای امروز تبلیغات اینترنتی یکی از پر استفاده‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود. البته با توجه به هجوم تبلیغات، مورد توجه مخاطب قرار گرفتن بستگی به عوامل زیادی دارد. اما با توجه نرخ رشد اینترنت و فضای مجازی، نمی‌توان از رسانه‌ای که بیشترین مخاطب را دارد، به سادگی گذشت. تِهدونی هم برای تبلیغات مواردی را در نظر گرفته است.

مهمترین مزیت تِهدونی نسبت به سایر وبسایت‌های مشابه، تمرکز جغرافیایی آن است. در سایر وبسایت‌ها بازدیدها از مناطق جفرافیایی مختلف می‌باشد. با این شرایط اگر تبلیغی مرتبط با تهران نمایش داده شود، نمی‌توان مطمئن بود که درصد بالایی از بازدیدکنندگان جامعه‌ی هدف شما باشند. اما در تِهدونی با توجه به اینکه نزدیک به ۱۰۰ درصد مطالب مربوط به تهران بزرگ هستند، اثربخشی بالاتری مورد انتظار است. به عبارت دیگر هر کاربر چه به صورت مستقیم و چه از طریق موتورهای جستجو وارد وبسایت شود، به دنبال چیزی در مورد تهران است. پس تبلیغات، جامعه‌ی هدف مشخص‌تری خواهد داشت.

شما می‌توانید فرم درخواست تبلیغات را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت پیشنهادهای تِهدونی را دریافت کنید. با توجه به توضیحات بالا، تبلیغاتی تایید می‌شوند که مرتبط با تهران بوده و یا تهران هم یکی از بازارهای هدف آنها باشد. البته شرایط دیگری هم وجود دارد، بنابراین اگر موضوع تبلیغ مورد تایید باشد، شرایط برای شما ارسال می‌گردد.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

شرح درخواست (الزامی)

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/ads