تمهیدات ویژه پلیس راهور تهران برای مسابقه فوتبال پرسپولیس با راه آهن

کافه ترافیک | نارمک

پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

تهران – ایرنا – رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی ویژه ای فردا(جمعه) با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال تیم های راه آهن و پرسپولیس در محدوده ورزشگاه آزادی اعمال می شود.

سرهنگ مراد مرادی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اشاره به تمهیدات ویژه پلیس راهور برای مسابقه تیم های پرسپولیس و راه آهن افزود: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت هفت صبح فردا(جمعه) به منظور انتظام بخشی به تردد خودروها و پیشگیری از بروز هرگونه ترافیک در معابر اصلی و بزرگراهی محدوده ورزشگاه آزادی مستقر می شوند.
وی با تاکید براینکه تمامی پارکینگ های مجموعه ورزشی آزادی به منظور توقف خودرو تماشاگران این مسابقه فوتبال از صبح روز جمعه باز می شوند گفت: همچنین پاکسازی معابر اصلی و بزرگراهی ضلع شرقی و غربی ورزشگاه آزادی نیز در روز جمعه به صورت همزمان توسط پلیس راهور تهران بزرگ انجام خواهد شد.
سرهنگ مرادی ادامه داد: درهمین ارتباط خودروهایی که به صورت غیرمجاز در محدوده ورزشگاه آزادی متوقف شده باشند، توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: همچنین ماموران پلیس راهور از صبح روز جمعه تا پایان زمان برگزاری مسابقه فوتبال، هرگونه توقف غیرمجاز خودروها شامل پارک دوبله و مورب در ضلع غربی و شرقی ورزشگاه آزادی را اعمال قانون(جریمه و حمل با جرثقیل) می کنند.
سرهنگ مرادی با اشاره به حساسیت رقابت های آخرین هفته لیگ برتر فوتبال کشور و حضور گسترده تماشاگران در ورزشگاه آزادی، گفت: استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس و مترو برای حضور در ورزشگاه نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و همچنین کاهش چشمگیر بار ترافیکی معابر محدوده ورزشگاه آزادی و تسهیل رفت و آمد علاقمندان به تماشای این مسابقه فوتبال دارد.
مسابقه تیم های پرسپولیس و راه آهن تهران در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور ساعت ۱۸ فردا(جمعه) در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی برگزار می شود.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *