درباره تِهدونی

نقش اینترنت در دنیای امروز و فردا، انکارناپذیر است، هر گونه اطلاعاتی در دنیای اینترنت در کمترین زمان ممکن در دسترس می‌باشد. ولی گاهی اینقدر با حجم زیاد اطلاعات و یا بمباران تبلیغاتی مواجه می‌شویم، که ممکن است از جستجوی نیاز خود، صرف‌نظر کنیم.

تِهدونی با هدف گردآوری و ارایه‌ی اطلاعات و اخبار اختصاصی تهران بزرگ، حرکت خود را آغاز کرده است و در حال گذر از مراحل ابتدایی و تکمیل اطلاعات می‌باشد، به مرور زمان مطالب تکمیل خواهد شد. یکی از اهداف تِهدونی این است که در تهران به دنبال هر مکانی که باشید، با جستجو در اینجا حداقل اطلاعات اولیه‌ای در مورد آن بیابید. تا رسیدن به این سطح از ارایه‌ی خدمات، همراهی و مشارکت شما موجب دلگرمی خواهد بود. هر مکانی در تهران از قبیل مکان عمومی، فروشگاه، شرکت، سازمان، خدمات، ورزشی، تفریحی، گردشگری و …. قابلیت ثبت شدن در تِهدونی را دارد، کافیست به “ثبت اطلاعات” مراجعه نمایید.

از آنجا که در ابتدای راه هستیم، مختصر گفتیم و به مرور زمان مطالب تکمیل‌تر خواهند شد. هر نظر، پیشنهاد و انتقادی از جانب شما، کمک بزرگی برای ما خواهد بود که می‌توانید از طریق فرم تماس با ما بیان کنید.

توجه بفرمایید که تِهدونی به عنوان یک بانک اطلاعات شهری، نشانی و اطلاعات تماس مکان‌های مختلف را ارایه می‌کند و در مورد اعتبار، کیفیت و عملکرد مکان‌های معرفی شده هیچ مسئولیتی ندارد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/about-us