جام شانزدهم بالاخره قرمز شد / ستاره دهمین قهرمانی بر سینه پرسپولیس

کافه ترافیک | نارمک

پرسپولیس تهران در نهایت با نتیجه دو – صفر پیروز این بازی شد. سرخ‌پوشان با این سه امتیاز ۶۲ امتیازی شدند و سه هفته مانده به پایان لیگ، جشن قهرمانی گرفتند. ماشین سازی ۱۶ امتیازی هم با این شکست به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی به مصاف ماشین‌سازی تبریز رفت.

ماشین سازی نیز در این بازی با مهدى اسلامى، ادسون هنریکه، سعید مهدى پور، امین حاج محمدى، کاخبر کاکاشویلى، امین قاسمى نژاد، سعید قائدى فر، حمید على عسگرى، محمد رحمتى، حامد پاکدل، عزیز ابراهیم اف به میدان رفت.

دقیقه ۱: اولین حمله پرسپولیس و گل! سرخ‌پوشان کار را طوفانی شروع کردند. حمله عمقی پرسپولیس و پاس وحید امیری طارمی را با اسلامی تک به تک کرد اما طارمی نتوانست توپ را گل کند. توپ برگشتی را علیپور گل کرد.

دقیقه ۷: مهدی طارمی روی شروع مجدد بیرانوند با اسلامی تک به تک شد اما بازهم موفق نشد دروازه ماشین سازی را باز کند.

دقیقه ۱۹: مهدی طارمی یک ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه حریف را به دیوار دفاعی کوبید. پرسپولیس در برگشت هم توپ را از دست داد.

دقیقه ۲۵: حسین ماهینی از سمت چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد اما وحید امیری برای زدن گل دوم چند سانتی‌متر عقب بود.

دقیقه ۲۶: محسن مسلمان به دلیل خطا روی بازیکن ماشین سازی که در حال طراحی ضد حمله بود کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۱: وحید امیری از سمت چپ دفاع ماشین سازی را بهم ریخت و توپ را به طارمی در محوطه رساند. مهاجم شماره ۹ پرسپولیس تحت فشار دفاع حریف توپ را به کنار دروازه زد.

دقیقه ۱+۴۵: سوت پایان نیمه اول زده شد.

 نیمه دوم بازی با تعویض داور آغاز شد. زرگر به دلیل مصدومیت نتوانست کار را ادامه دهد. سیف‌الله پور داور چهارم نیمه دوم را قضاوت کرد.

دقیقه ۵۱: اولین موقعیت نیمه دوم را ماشین سازی ایجاد کرد. حرکت در عمق حامد پاکدل او را با بیرانوند تک به تک کرد و شماره یک پرسپولیس موفق بود.

دقیقه ۶۱: وحید امیری در ضد حمله توپ را از سمت چپ روی دروازه ماشین سازی ارسال کرد و مهدی طارمی با ضربه سر توپ را به تیر دروازه کوبید.

دقیقه ۶۹: مهدی طارمی پنالتی که علیپور گرفته بود را وارد دروازه کرد.

دقیقه ۸۸: حمید علی‌عسگر بازیکن سابق پرسپولیس در مصاف تک به تک با بیرانوند مغلوب شد.

دقیقه ۳+۹۰: مهدی طارمی روی سانتر صادق محرمی برای دومین بار توپ را به تیر دروازه ماشین سازی زد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/s10wv

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 12 =