خط ۵ مترو، تا پایان شهریور، جمعه‌ها پذیرش مسافر ندارد

خط ۵ مترو، تا پایان شهریور، جمعه‌ها پذیرش مسافر ندارد

کافه ترافیک | نارمک

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: خط ۵ مترو تهران به دلیل انجام عملیات‌های بهسازی تا پایان شهریور سال جاری در روزهای جمعه پذیرش مسافر ندارد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان مقدم مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به ضرورت انجام بهسازی خط ۵ مترو تهران اظهار داشت: بیش از ۱۸ سال از بهره برداری خط مترو تهران-کرج می‌گذرد و به همین خاطر شرکت بهره برداری مترو تهران بهسازی تمام تأسیسات این خط را طبق استانداردهای جهانی از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: با توجه به گستردگی این عملیات و برای تسریع در روند کار، تغییراتی در سرویس دهی به مسافران این خط ایجاد شده است که براین اساس تا پایان شهریور در روزهای جمعه پذیرش مسافر در خط ۵ مترو تهران انجام نمی‌شود.

وی همچنین از تغییر ساعت فعالیت این خط در روزهای عادی خبر و ادامه داد: ساعت پایانی سرویس دهی خط ۵ نیز تغییر می‌کند که براساس برنامه ریزی انجام شده آخرین حرکت قطار از مبادی تهران و گلشهر ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

مقدم افزود: در صورت برگزاری برخی مسابقات مهم در ورزشگاه آزادی و یا برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی در روزهای جمعه، عملیات بهسازی متوقف و مسافرگیری طبق اطلاع رسانی قبلی انجام می‌شود.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: سرویس دهی در روزهای تعطیل نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/nvpok

دیدگاه‌تان را بنویسید:

پنج + 16 =