رامبد جوان: خانه فراغت در منطقه ۱۲ راه اندازی می شود

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تهران – ایرنا – رئیس انجمن اوقات فراغت گفت: خانه فراغت به زودی در منطقه ۱۲ راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رامبد جوان در کنفرانس ملی اوقات فراغت افزود: با راه اندازی خانه فراغت بازی های ایرانی که به پر کردن اوقات فراغت جوانان کمک خواهد کرد در این خانه انجام خواهد شد.
وی با اشاره به این که انجمن اوقات فراغت یک سازمان مردم نهاد است گفت: این انجمن علاوه بر تهران در بسیاری از شهرهای کشور از جمله اصفهان، یزد و شیراز کار خود را آغاز کرده است و تلاش دارد برنامه ریزی صحیحی برای اوقات فراغت جامعه تدوین کند.
این بازیگر سینما همچنین گفت: نیازمند کمک های دولتی و مردمی هستیم و دولت باید در این زمینه به ما کمک کند.
این کارگردان و نویسنده سینما همچنین اظهار کرد: معتقدم برای خوب زندگی کردن ابتدا باید خوب باشیم و نباید رفتارهای خودخواهانه ما موجب شود تا از تصمیم های درست ما برای اوقات فراغت جلوگیری کند.
رامبد جوان درباره تدوین برنامه خندوانه افزود: برای این که جامعه ما سرحال و شاد باشد اقدام به ساخت این برنامه کرده ام و انجمن اوقات فراغت نیز وظیفه دارد حال خوب را در جامعه انتشار دهد.
رئیس انجمن اوقات فراغت همچنین گفت: اوقات فراغت خوب و استاندارد می تواند موجب بروز خلاقیت شود و حال آن که خلاقیت در زندگی روزمره مان باعث کارآفرینی می شود بنابراین در این انجمن تلاش داریم با بهره گیری از تجربه های مختلف و انرژی قابل اعتنا به مردم کمک کنیم.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/pMvhT

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دو × 1 =