طرح تهیه جهیزیه برای زوج های جوان در مترو تهران

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به مناسبت دهه کرامت طرح تهیه جهیزیه برای زوج های جوان در ایستگاه های مترو برگزار می شود.

محمد بنی حسن روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ظرفیت های مترو تهران در راستای ترویج فرهنگ انفاق و تسهیل در امر ازدواج آسان، با مشارکت بنیاد ملی خانواده،کمیته امداد امام خمینی (ره) و مردم خیر و نیکوکار اقدام به تهیه جهیزیه برای زوج های جوان خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح برای هر یک از نوعروسان جهیزیه کامل به ارزش۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده که با همکاری تولیدکنندگان داخلی، یک بسته جهیزیه کامل شامل ۱۵ قلم ضروری تهیه خواهد شد.
به گفته سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران، با مساعدت کمیته امداد ۷۰ درصد این مبلغ تامین شده و تامین ۳۰ درصد مابقی آن وابسته به مشارکت مردمی است.
وی تاکید کرد: عموم شهروندان می توانند با استفاده از تلفن همراه و شماره گیری #۷۶۷* و انتخاب گزینه سوم (آینه و شمعدون)، و یا با ورود به سامانه اطلاع رسانی آینه و شمعدون به آدرس: WWW.AyneShamdoon.ir (با امکان انتخاب استان مورد نظر برای هدایت حمایت های نقدی به نیازمندان هم جوار) در این طرح مشارکت کنند.
بنی حسن در ادامه به دیگر برنامه های این طرح اشاره کرد و گفت: اجرای معرفی چهره به چهره و پخش بروشور در ایستگاه های منتخب، پخش کلیپ تولید شده توسط گروه آینه و شمعدون در مانیتورهای واگن قطار ها و اختصاص فضای مناسب در متروی امام خمینی (ره) جهت اجرا گروه زنده و معرفی این طرح است.
وی خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه ها در روزهای ۱۳ تا ۲۶ مرداد از ساعت ۸ الی ۲۱ در ایستگاه های منتخب (صادقیه، تئاتر شهر، شهرری و تجریش) به مدت دو هفته پذیرای خیرین و مردم تهران است.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/7edd4

دیدگاه‌تان را بنویسید:

4 × چهار =