فرونشست خیابان پیامبر تهران هیچ گونه خسارت جرحی و فوتی نداشت

بنا بر اعلام شهرداری تهران، ساعاتی قبل یک دستگاه خودرو در خیابان پیامبر مرکزی در داخل یک گودال افتاد که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت.

پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ؛ به گزارش تِهدونی، به نقل از خبرگزاری ایرنا ، در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مرکز تجاری کوروش به دلیل نشست زمین گودالی با عمق حدود سه متر ایجاد شده که یک دستگاه خودروپژو در داخل گودال افتاد و یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن مهار شد.

بنا بر اعلام شهرداری تهران، خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت و تنها دو نفر کمی آسیب دیدند که سرپایی مداوا شدند.

براساس این گزارش، به دنبال این اتفاق لوله گاز در این قسمت شکسته که عوامل ذی صلاح مشغول رفع مشکل هستند و در حال حاضر مکان با محصورسازی ایمن سازی شده است.

به دنبال تحقیقات صورت گرفته بارها تاکید شده که زیر پوست تهران ۴۰۰ مغاره است و از طرفی شهری است که فاقد نقشه و کانال تاسیسات شهری است. بنابراین لازم است دستگاه های مسئول که بنا بر نص قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در رابطه با ایجاد کانال تاسیسات شهری مسئولیت دارند، در این باره اقدامات مقتضی را صورت دهند تا شاهد مشکلات این چنینی نباشیم.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/1gfcu

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =