لوکوموتیو یک – استقلال یک / کاوه فرشته نجات شد

لوکوموتیو یک – استقلال یک / کاوه فرشته نجات شد

کافه ترافیک | نارمک

تیم های استقلال تهران و لوکوموتیو ازبکستان در چارچوب گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۵:۳۰ در تاشکند به مصاف هم رفتند.

به گزارش وب سایت نود، استقلال که در دیدار رفت موفق شد این تیم ازبکستانی را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد، در این بازی موفق به کسب یک تساوی شد.

ترکیب لوکوموتیو: ایگناتی نستروف، بوبوربک یولداشوف، کاخی ماخاراتزه، اکرومجان علی بائوف، مراد بیکمائوف، سردار میرزایوف، اسلام توختاخوجوف، اولگ زوتف، محمد کونه، دیورجات تراپوف(۶۳- توزی اف)،، جلال الدین ماشاریپوف.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، وریا غفوری(۶۱- خسرو حیدری)، میلاد زکی پور، فرشید باقری، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی(۵۷- جابر انصاری)، علی قربانی(۸۳- برزای) و کاوه رضایی.

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۸: روی اشتباه مدافعان استقلال، مهاجم لوکوموتیو صاحب فرصت شد که رحمتی توپ داخل چارچوب را با واکنشی به موقع مهار کرد.

 (گل اول لوکوموتیو) دقیقه ۱۳: فرار سرعتی بازیکنان لوکوموتیو و جا ماندن مدافع استقلال باعث شد تا شماره ۱۰ این تیم گل اول تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۰: فرصت عالی که نصیب بازیکنان استقلال شد با ضربه پرقدرت قربانی همراه بود اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: ارسال از چپ استقلالی ها می رفت تا تبدیل به فرصتی عالی برای مهاجمان شود اما مدافع لوکوموتیو توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۵۳: ارسال بلند بازیکنان لوکوموتیو در نزدیکی نقطه کرنر به مهاجم این تیم رسید که با نفوذ او رحمتی خروج کرد و مانع از شوتزنی این بازیکن شد.

 دقیقه ۷۶: پرتاب اوت کاوه رضایی می توانست فرصتی ایده آل را برای مهاجمان استقلال به وجود بیاورد اما مدافع لوکوموتیو مانع از این مهم شد.

دقیقه ۸۴: روی کرنر ارسالی از جناح راست برزای اقدام به سرزنی کرد که مدافع لوکوموتیو توپ را از روی خطر برگرداند.

(گل اول استقلال) دقیقه ۸۷: ارسال از راست برای کاوه رضایی با ضربه تمام کننده این بازیکن و گل اول استقلال همراه شد.

دقیقه ۹۳: ضربه ایستگاهی کاوه رضایی بعد از برخورد به دیرک دروازه راهی اوت شد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/m3o7n

دیدگاه‌تان را بنویسید:

6 − 4 =