ماموران آتش نشانی پایتخت نیز درحالت آماده باش قرار گرفتند

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در پی اخطاریه اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر احتمال طوفان و آبگرفتگی در شهر تهران تمامی مدیران ۱۲۳ ایستگاه آتش نشانی در آماده باش قرار گرفتند.

سید جلال ملکی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون تمامی مدیران ایستگاه های آتش نشانی به همراه تعدادی از ماموران آتش نشانی در داخل ایستگاه ها در حالت آماده باش بسر می برند.
وی افزود: در صورت بروز طوفان و آبگرفتگی ماموران ایستگاههای آتش نشانی در کمترین زمان ممکن عملیات ایمن سازی محل مورد نظر را انجام می دهند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ماموران آتش نشانی با استفاده از تجهیزات لازم در صورت نیاز آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.
وی به شهروندان توصیه کرد در ساعات عصر و شب از تردد در فضای باز خودداری کنند و در صورت بروز هر گونه حادثه ای مراتب را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اخطاریه ای اعلام کرد: وزش تندباد شدید، بارش تگرگ و رعد و برق از غروب امروز (سه شنبه) تا ظهر فردا (چهارشنبه) در شهر تهران و شهرستان های استان پیش بینی می شود.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/vQYGK

دیدگاه‌تان را بنویسید:

هفده − یک =