ماموران پلیس راهور تهران بزرگ در حالت آماده باش قرار گرفتند

کافه ترافیک | نارمک

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اخطاریه اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر بارندگی شدید و تگرگ در ۲۴ ساعت آینده گفت: تمامی نیروهای پلیس راهور برای کنترل راه ها و روان سازی تردد خودروها در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

سرهنگ مراد مرادی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ به منظور سهولت و روان سازی تردد خودروها در معابر اصلی و جاده های منتهی به پایتخت مستقر شده و در حالت آماده باش هستند.
وی گفت: به هنگام بارندگی شاهد ترافیک سنگین در بزرگراه ها و خیابان های شهر تهران هستیم که ماموران پلیس راهور با تمام امکانات و تجهیزات لازم تلاش می کنند خدمات ویژه ای را در این مدت به شهروندان ارائه دهند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگان توصیه کرد که با توجه به پیش بینی بارندگی و کاهش دید افقی در این شرایط ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سرعت مطمئنه تخطی نکنند.
وی با اشاره به هماهنگی با ماموران شهرداری به هنگام مواقع اضطراری خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راهور استقرار یافته در معابر در صورت مشاهده هر گونه آبگرفتگی مراتب را به ماموران شهرداری اعلام می کنند.
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اخطاریه ای اعلام کرد: وزش تندباد شدید، بارش تگرگ و رعد و برق از غروب امروز (سه شنبه) تا ظهر فردا (چهارشنبه) در شهر تهران و شهرستان های استان پیش بینی می شود.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *