مسیرهای راهپیمایی روز قدس در تهران

کافه ترافیک | نارمک

چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایسنا

مسیرهای ۹ گانه راهپیمایی روز قدس در تهران به شرح زیر می باشد:

مسیر شماره ۱ ؛ از میدان امام حسین(ع) آغاز شده و در ادامه به خیابان انقلاب و دانشگاه تهران منتهی می‌شود.

مسیر شماره ۲ ؛ از مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان قلعه‌مرغی، خیابان قزوین، خیابان کارگر و میدان انقلاب عبور می کند.

مسیر شماره ۳ ؛ از مسجد دارالسلام میدان منیریه آغاز شده و با عبور از خیابان ولیعصر و خیابان انقلاب به دانشگاه تهران می‌رسد.

مسیر شماره ۴ ؛ از مسجد امام زمان (عج) آغاز شده و با عبور از خیابان آزادی تقاطع بهبودی به میدان انقلاب و دانشگاه تهران می‌رسد.

مسیر شماره ۵ ؛ از مسجد حضرت ابوالفضل آغاز شده و راهپیمایان با عبور از میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی و میدان انقلاب به دانشگاه تهران می‌رسند.

مسیر شماره ۶ ؛ از مسجد المهدی واقع در خیابان ستارخان آغاز شده و راهپیمایان با عبور از این خیابان وارد میدان توحید شده و باقی مسیر را مانند مسیر شماره ۵ ادامه می‌دهند.

مسیر شماره ۷ ؛ از مسجد الجواد میدان هفتم تیر آغاز شده و راهپیمایان با عبور از خیابان کریم‌خان و میدان ولیعصر، وارد بلوار کشاورز شده و از آنجا وارد دانشگاه تهران می‌شوند.

مسیر شماره ۸ ؛ از مسجد امام جعفر صادق فلکه اول صادقیه آغاز شده و راهپیمایان با عبور از خیابان ستارخان وارد خیابان توحید شده و بقیه مسیر را همچون راهپیمایان مسیر شماره ۵ و ۶ ادامه می‌دهند.

مسیر شماره ۹ ؛ از مسجد حضرت امیر در خیابان کارگر شمالی شروع شده و از خیابان کارگر شمالی وارد میدان انقلاب شده و سپس به دانشگاه تهران می‌رسند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/SwLeW

دیدگاه‌تان را بنویسید:

11 + 6 =