نخستین فروشگاه دیواری کشور در برج میلاد تهران گشایش یافت

کافه ترافیک | نارمک

شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

نخستین فروشگاه دیواری کشور روز شنبه طی آیینی در شهروند برج میلاد تهران گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید اکبر علوی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند روز شنبه در حاشیه آیین افتتاحیه نخستین فروشگاه دیواری شهروند گفت: فروشگاه های دیواری بزودی در ایستگاه های مترو و اتوبوس پایتخت نصب شده و در سراسر کشور توسعه پیدا می کند.
وی خاطرنشان کرد: فروشگاه های دیواری شهروند با هدف استفاده بهینه از زمان های انتظار در ایستگاه ها و معابر شهری، خرید اقلام مورد نیاز به آسانی و در کمترین زمان ممکن و گسترش فضاهای آنلاین شهری که کاهش ترافیک و آلودگی هوا را در پی خواهد داشت راه اندازی شده اند.
علوی با اشاره به اینکه در فروشگاه های دیواری نیازهای شهروندان به صورت روزانه مورد بررسی قرار می گیرد اظهار کرد: فروشگاه های دیواری به منظور تأمین رضایت مشتریان در امر خرده فروشی و به عنوان مکمل فروشگاه های مجازی راه اندازی خواهند شد.
به گفته وی شهروندان می توانند از طریق برنامه های نرم افزاری قابل نصب بر روی تلفن های همراه از فروشگاه های دیواری خرید کنند و سپس کالا را در زمانی که خود آنها انتخاب می کنند دریافت کنند.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند افزود: تلفن همراه به عنوان بارکد خوان، محصول را شناسایی کرده و سپس سفارش به سیستم توزیع ارسال و محصول در زمان مورد نظر مشتری تحویل داده می شود.
علوی درخصوص نحوه پرداخت در خرید از طریق فروشگاه های دیواری گفت: شهروندان می توانند قیمت کالای مورد نیاز خود را به روش های گوناگون از جمله آنلاین، از طریق دستگاه های کارتخوان (هنگام تحویل کالا) یا به صورت نقدی پرداخت کنند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/z9e57

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =