نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران در پردیس ملت گشایش یافت

چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران با هدف معرفی و عرضه دستاوردها و تولیدات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پردیس سینمایی ملت گشایش یافت.

محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آئین گشایش نمایشگاه افزود:
معرفی توانمندی‌های فرهنگی و هنری، ایجاد امکان همکاری بیشتر با سایر سازمان‌ها و دستگاه‌ها، شناسایی نخبگان و استعدادها و برنامه‌های شاخص و خلاق برای آینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری از جمله اهداف برپایی نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران است.
وی، هدف اصلی برپایی نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران را تعامل و همکاری با مردم به عنوان اصلی‌ترین مخاطبان برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری عنوان کرد و گفت: ما برنامه‌های خود از گذشته تا به امروز را برای مردم به نمایش گذاشته‌ایم و از شهروندان تهرانی انتظار داریم که با نقد فعالیت های سازمان، زمینه برای خدمت رسانی بهتر و بهینه این مجموعه فرهنگی هنری را فراهم کنند.
صلاحی با اشاره به اینکه تهران را از دریچه فرهنگ به جهان معرفی خواهیم کرد، افزود: تعالی هنر در شهر تهران اولویت اصلی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری است.
رونمایی از «پیکره صوت داوودی» کاری از استاد محمد ساریخانی و ساز «سارینا» ساخته امیر نعمتی از دیگر برنامه های آئین افتتاحیه این نمایشگاه بود که با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و جمعی از چهره های فرهنگی و هنری پایتخت انجام شد.
نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران تا سوم خردادماه برای بازدید عموم علاقمندان دایر است.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/DAE0n

دیدگاه‌تان را بنویسید:

12 − 2 =