نفت تهران ۰ – ۳ پرسپولیس / تکرار نتیجه سوپرجام با استارت آقای گل

پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی در سومین هفته لیگ برتر مقابل نفت تهران به پیروزی دست یافت.

به گزارش وبسایت نود ، هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (پنجشنبه) با برگزاری دیدار تیم‌های نفت و پرسپولیس در ورزشگاه تختی پیگیری شد که این دیدار با برتری ۳ بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت. مهدی طارمی (۴۶ و ۸۸) و فرشاد احمدزاده (۶۰) برای پرسپولیس گلزنی کردند. شاگردان برانکو با این پیروزی به سومین برد متوالی‌شان دست یافتند و با ۹ امتیاز به صدرنشینی خود تداوم بخشیدند.

نفت: میلاد فراهانی، احمد آل‌‌نعمه، فرید محمدزاده، علیرضا عزت کرامت، احمد امیرکامدار، محسن بنگر، علی زینالی، عیس آل‌کثیر، هاشم بیک‌زاده (حسین جعفری – ۸۱)، مجتبی حق‌دوست( از دقیقه ۵۳ سید حسین حسینی) و فرشاد هاشمی( از دقیقه ۷۲ سامان آقا زمانی)

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری( از دقیقه ۸۵ سیامک نعمتی)، علی علیپور(از دقیقه ۷۰ گادوین منشا) و مهدی طارمی

دقایق حساس

دقیقه ۲: ارسال وحید امیری درون محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که ضربه بی دقت این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه ۸: ارسال بازیکنان پرسپولیس از جناح راست را وحید امیری با استپ سینه مقابل مهدی طارمی قرارداد که ضربه طارمی با برخورد به مدافعان نفت راه به جایی نبرد.

دقیقه ۱۸: سانتر محسن مسلمان با ضربه سر مدافع نفت به شکلی خطرناک از کناره دروازه خودی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: عیسی آل کثیر روی پاس علی زینالی صاحب توپ شد که در موقعیت تک به تک ضربه ای به توپ زد که با واکنش بیرانوند از دست رفت.

دقیقه ۲۷: روی یک ضربه آزاد محسن مسلمان پاس فریبانه ای ارسال کرد و پشت مدافعان نفت مهدی طارمی صاحب موقعیت شد که این فرصت را از دست داد .

دقیقه ۳۴: پاس مسلمان به مهدی طارمی رسید و این بازیکن ضربه ای زمینی به توپ زد و در بین راه توپ به فرشاد احمدزاده رسید که این بازیکن نتوانست دروازه خالی نفت را باز کند.

دقیقه ۳۷: بعد از تکل احمد کامدار روی پای محسن مسلمان این بازیکن به خاطر ضربه خشن حریف با هافبک نفت تهران درگیر شد و با زدن ضربه ای او روی زمین افتاد که بعد از این اتفاق داور به مسلمان کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۴۶ ( گل اول پرسپولیس – مهدی طارمی ): روی حرکت در عمق مهدی طارمی و جا ماندن مدافعان نفت این بازیکن با فراهانی تک به تک شد و با یک بغل پا زیبا و دقیق گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۴۹: حرکت عالی مهدی طارمی و پاس در عمق برای علی علیپور ، این بازیکن قصد داشت تا فراهانی را جا بگذارد اما توپ از پای او جدا شد و به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹ ( گل دوم پرسپولیس – فرشاد احمدزاده ): حرکت هجومی بازیکنان پرسپولیس با پاس طارمی به فرشاد احمدزاده ختم شوت و ضربه روی پا و محکم این بازیکن گل دوم سرخپوشان را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۴: ضربه سر بازیکن نفت تهران مقابل پای وحید امیری افتاد که ضربه شوت این بازیکن با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷ ( گل سوم پرسپولیس – طارمی ): مهدی طارمی با یک شوت از راه دور و زمینی از پشت محوطه جریمه گل زیبایی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

دقیقه ۹۱: ضد حمله پرسپولیس در دقایق پایانی با ۴ بازیکن شکل گرفت ، پاس محسن مسلمان ، فرشاد احمدزاده را با فراهانی تک به تک کرد در حالی که این بازیکن میتوانست منشا را در موقعیت گلزنی مطمئن قرار بدهد با یک شوت بی دقت توپ را به بالای دروازه فرستاد.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/570060

دیدگاه‌تان را بنویسید:

چهار × دو =