نقص فنی در پله برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا ۱۸ نفر را روانه بیمارستان کرد

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: نقص فنی در یکی از پله برقی های ایستگاه مترو (خط ۲) فرهنگسرا باعث مصدومیت ۲۰ نفر شد و تکنیسین های اورژانس ۱۸ نفر از مصدومین را به مراکز درمانی منتقل کردند.

دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ ؛ به گزارش تِهدونی، حسن عباسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۲۲ شب گذشته حادثه نقص فنی در پله برقی ایستگاه فرهنگسرا به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام و با توجه به حجم زیاد مصدومین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتور آمبولانس، چهار دستگاه آمبولانس به همراه تعدادی از تکنیسین های اورژانس و سه مدیر جانشین عملیاتی اورژانس شرق تهران به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در این حادثه یکی از پله های برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا به هنگام حرکت دچار نقص فنی (حرکت معکوس) شد و ۲۰ نفر از مسافران دچار مصدومیت شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: تکنیسین های اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی ۱۸ نفر از مصدومین را برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستانهای امام خمینی(ره)، امام حسین(ه)، شهدای تجریش و طالقانی منتقل کردند.
به گفته عباسی این مصدومین از نواحی مختلف اندامها به ویژه دست و پا دچار مصدومیت شده بودند و همچنین بیشتر این مصدومین در سنین ۳۰ تا ۳۵ سال قرار داشتند.
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران نیز امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۲۱:۴۰ شب گذشته زنجیر پله برقی در ایستگاه فرهنگسرا دچار نقص فنی شد.
احسان مقدم بیان کرد: به دنبال این نقص فنی عده ای از شهروندانی که روی پله برقی قرار داشتند دچار مصدومیت شدند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور تکنیسین های اورژانس انجام اقدامات اولیه درمانی به سرعت انجام شد.
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان گفت: مسئولیت نگهداری پله برقی ها در ایستگاه های مترو با پیمانکاران نصب است و شرکت بهره برداری مترو تهران حتما برخورد لازم را برای تامین حقوق شهروندان خواهد کرد.
ایستگاه مترو فرهنگسرا(خط دو) در خیابان جشنواره و در شرق تهران قرار دارد.
این ایستگاه در ابتدای خط دوم مترو تهران قرار دارد و امتداد این خط تا ایستگاه صادقیه ادامه دارد

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/t9ymq

دیدگاه‌تان را بنویسید:

پانزده − 9 =