نمایشگاه کتاب تهران + فیلم

[mp_row]

[mp_span col=”12″]

[mp_text]

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

 بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای نخستین‌ بار در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شده و با وجود فاصله این مجموعه نمایشگاهی و ناآشنا بودنش برای مردم، تعداد بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب خیلی‌ها را غافلگیر کرد.

به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، در کنار تعداد زیاد بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب، به دلیل نقل مکان نمایشگاه به جای تازه و همچنین تازه راه افتادن مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، مشکلاتی هم وجود داشته که برخی از آن‌ها برطرف شده است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب (واقع در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم امام خمینی (ره)) در حال برگزاری است.

خبرنگار ایسنا در گفت‌وگو با تعدادی از غرفه‌داران، بازدیدکنندگان، محمود آموزگار؛ رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران، و رئیس اداره کل نمایشگاه‌های کتاب روسیه که کشورش امسال میهمان ویژه نمایشگاه است از وضعیت نمایشگاه کتاب تهران پرسیده است.

[/mp_text]

[/mp_span]

[/mp_row]

[mp_row]

[mp_span col=”12″]

[mp_embed data=”PGRpdiBpZD0iMTQ2NDMyMDgxNDE4NDAxMzciPjxzY3JpcHQgdHlwZT0idGV4dC9KYXZhU2NyaXB0IiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmFwYXJhdC5jb20vZW1iZWQvNUEzaUw/ZGF0YVtybmRkaXZdPTE0NjQzMjA4MTQxODQwMTM3JmRhdGFbcmVzcG9uc2l2ZV09eWVzIj48L3NjcmlwdD48L2Rpdj4=” fill_space=”false”]

[/mp_span]

[/mp_row]

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/zds8R

دیدگاه‌تان را بنویسید:

20 − 2 =