پاتک پلیس به مخفیگاه سوداگران مرگ در شرق تهران/ ۳ متهم دستگیر شدند

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – باشگاه خبرنگاران جوان

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، از دستگیری ۳خرده فروش مواد مخدر و کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مخفیگاه آن ها خبر داد.

سرگرد محد قربان منصوری، رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای تدابیر رییس پلیس پایتخت و همچنین پاسخ به درخواست ها و دغدغه های شهروندان در خصوص برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر، تیم های عملیاتی این کلانتری اقدامات خود را در این خصوص آغاز کرده و طی چند شبانه روز گذشته موفق به شناسایی یک باند سه نفره توزیع مواد مخدر در محدوده شرق تهران شدند.

رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس افزود:در ادامه نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که بنابر مفاد پرونده دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد که تیم های عملیاتی شب گذشته برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده مخفیگاه متهمان محاصره شده و در این عملیات سه خرده فروش مواد مخدر که در پاتوقشان در حال بسته بندی مواد مخدر بودند بازداشت شدند.

گفتنی است، متهمان پس از بازداشت به کلانتری منتقل شده و پس از تشکیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/5m1e8

دیدگاه‌تان را بنویسید:

9 + 7 =