پرسپولیس ۰ – ۰ لخویا قطر / بازهم فرصت سوزی ، بازهم طارمی

. تهدونی | بانک اطلاعات تهران | بانک کسب و کارهای تهران | بانک مشاغل تهران | دانستنی های تهران | تبلیغات در تهدونی | تبلیغات در تهران | تبلیغات اینترنتی | تبلیغات ارزان | بهترین تبلیغات | تبلیغ اینترنتی

تیم فوتبال پرسپولیس در بازی رفت مقابل لخویای قطر با تساوی متوقف شد و این در حالی بود که طارمی باز هم پنالتی را از دست داد.

به گزارش وبسایت نود ، تیم پرسپولیس در دومین روز از بازی‌های مرحله رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه بدون تماشاگر به مصاف لخویای قطر رفت که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. پرسپولیس با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل تخلف تماشاگرانش از حضور تماشاگران خود محروم بود.

مهدی طارمی دقیقه ۸۰ می‌توانست با پنالتی که مدافع حریف داد، تیمش را برنده کند، اما ضربه‌اش را دروازه‌بان لخویا گرفت. او در بازی با الریان قطر هم پنالتی را از دست داده بود.

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید‌جلال حسینی، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاه، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

 لخویا: قاسم برهان، محمد موسی، احمد یاسر، چیکو فلورز، خالد مفتاح، اسماعیل محمد، لوئیز جونیور، نان تاهه، کریم بودیاف، علی حسن عفیف، یوسف مساکنی

دقایق حساس

 دقیقه ۴: پاس کات بک وحید امیری با ضربه فرشاد احمدزاده خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۵ : ضربه سر مهدی طارمی به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۴: شوت سنگین از پشت محوطه جریمه توسط لوئیز جونیور به تیرک پرسپولیس برخورد کرد و خوشبختانه به گل تبدیل نشد.

دقیقه ۲۲: بازیکنان پرسپولیس با یک حرکت خوب تیمی صاحب موقعیت شدند اما شوت محسن مسلمان به سر بازیکن لخویا خورد.

دقیقه ۳۸:پاس کاری های پرتعداد بازیکنان لخویا و در نهایت شوت نام تا هی بازیکن کره‌ای لخویا از داخل محوطه جریمه با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۴۶: سانتر زیبای صادق محرمی از جلوی پای تمام مدافعان لخویا گذشت و مهدی طارمی نتوانست دروازه خالی از دروازه بان را باز کند.

دقیقه ۴۸: اشتباه قاسم برهان در خروج از دروازه توپ را مقابل محسن مسلمان قرار داد و مسلمان با یک ضربه بی دقت این فرصت عالی را به بیرون زد.

دقیقه ۵۴: نام تا هی سانتری را به قصد گل فرستاد و توپ به شکلی فوق العاده خطرناک با واکنش مناسب بیرانوند به کرنر رفت.

دقیقه ۵۶: حرکت تکنیکی نام تا هی با پاس کات بک او همراه شد که ضربه بازیکن تیم لخویا با برخورد به بازیکن پرسپولیس به بیرانوند رسید.

دقیقه ۶۱ : پاس در عمق در قلب دفاع پرسپولیس با استپ ناقص بازیکن لخویا همراه شد و بیرانوند با یک خروج شجاعانه توپ را مال خود کرد ، در ادامه بازیکن لخویا برخوردی با بیرانوند داشت و کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۱: فرصت فوق العاده برای پرسپولیس ! اعلام خطای پنالتی روی طارمی.

دقیقه ۸۲ : مهدی طارمی پشت این توپ قرار گرفت و ضربه این بازیکن را قاسم برهان مهار کرد.

دقیقه ۸۵: فرصت عالی برای پرسپولیسی ها ، پاس مهدی طارمی برای وحید امیری در شرایطی این توپ را به قاسم بهران کوبید که این دروازه بان روی پاس طارمی جا مونده بود و همه چیز برای گل پرسپولیس مهیا بود ، در ادامه خروج قاسم بهران برای دفع توپ باعث شد تا دروازه خالی باشد و سانتر ماهینی روی دروازه با ضربه سر احمدزاده به بیرون رفت تا بازیکنان پرسپولیس فرصت های بی شماری را بدون بودن دروازه بان از دست بدهند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *