پرسپولیس ۲ – ۰ فولاد / برد راحت قهرمان در گام نخست

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته اول لیگ برتر در نهایت به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود ، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته اول لیگ برتر از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه آزادی آغاز شد و در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

.

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

تعویض: محسن مسلمان( ۷۸- کمال کامیابی نیا)، مهدی طارمی( ۸۱- منشا)، صادق محرمی( ۸۶- شایان مصلح)

سرمربی: برانکو

فولاد: حامد لک، عبدالله کرمی، ایوب والی، فرزاد جعفری، عبدالله ناصری، یوسف وکیا، هادی حبیبی نژاد، احمد عبدالله زاده، علی اصغر عاشوری، ایمان مبعلی و رحیم زهیوی

تعویض: یوسف وکیا(۶۸- هیثم هاشمی)، هادی حبیبی نژاد( ۷۲- رضا دهقان)

کارت زرد: علی علیپور( پرسپولیس) ایمان مبعلی ، عبدالله ناصری، احمد عبدالله زاده (فولاد خوزستان)

کارت قرمز: علی علیپور

دقایق حساس

دقیقه ۵ : پاس کات بک علی علیپور داخل محوطه جریمه به فرشاد احمدزاده رسید و ضربه سنگین این بازیکن فوق العاده خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت تا اولین شوت پرسپولیسی ها یک موقعیت خطرناک باشد.

دقیقه ۸ ( گل اول پرسپولیس – وحید امیری ) : پاس صادق محرمی با دخالت مهدی طارمی به علیپور رسید و ضربه این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه وحید امیری با یک ضربه زمینی و پس از برخورد به چند بازیکن فولاد گل اول سرخپوشان را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۱ : اشتباه ایوب والی در دفع توپ در یک رفت و برگشت توپ به طارمی رسید و این بازیکن فرصت عالی را با یک ضربه بی دقت از دست داد.

دقیقه ۲۴ : ایمان مبعلی ضربه کرنر را کوتاه شروع میکنه و پاس رو دریافت میکنه و با یک ضربه روی پای زیبا صحنه ای قشنگ را به وجود آورد و توپ به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۱ :  سانتر ارسالی روی دروازه پرسپولیس از مقابل پای زهیوی به شکل خطرناکی عبور کرد تا در این صحنه شانس با پرسپولیس یار باشد.

دقیقه ۵۳ ( گل دوم پرسپولیس – شجاع خلیل زاده ): سانتر محسن مسلمان از نقطه کرنر با ضربه سر تماشایی شجاع خلیل زاده همراه شد و گل دوم پرسپولیس به ثمر رسید.

دقیقه ۶۹ ( اخراج علیپور ) : علی علیپور روی برخوردی که با بازیکن فولاد داشت کارت زرد دوم را گرفت و از زمین مسابقه اخراج شد.

دقیقه ۷۶ : ضربه آکروباتیک وحید امیری با اختلاف به بیرون رفت.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *