پرسپولیس ۳ – ذوب آهن ۳ ؛ کامبک بزرگ قهرمان

کافه ترافیک | نارمک

دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

به گزارش وب سایت نود، بر این اساس پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان (۶۴- احسان علوان زاده)، فرشاد احمدزاده (۷۴- سامان نریمان جهان)، مهدی طارمی و علی علیپور به میدان می رود.

ذوب آهن اصفهان هم با ترکیب شید مظاهری، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، مهران درخشان مهر، مهدی رجب زاده، محمدرضا حسینی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی،جری بنگستون به مصاف پرسپولیس آمده است. در ادامه گزارش زنده این بازی را می خوانید.

شرح بازی

دقیقه ۵: محسن مسلمان تا پشت محوطه جریمه ذوب آهن پا به توپ حرکت کرد و از پشت محوطه جریمه شوت سرکشی را روانه دروازه حریف کرد که این ضربه با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت.

گل اول ذوب آهن اصفهان توسط محمد حسینی

دقیقه ۷: ضربه کرنر ارسالی توسط مهدی پور به داخل محوطه جریمه فرصت خوبی را برای محمد حسینی ایجاد کرد تا این بازیکن بالاتر از مدافعان قرمزپوش با ضربه سر دروازه علیرضا بیرانوند را باز کند.

گل دوم ذوب آهن اصفهان توسط جری بنگستون

دقیقه ۱۴: ذوب آهن در گوشه سمت راست صاحب یک ضربه آزاد شد که مهدی رجب زاده با یک ارسال بی نقص، این بار توپ را روی سر بنگستون فرستاد و ضربه سر این مهاجم برای دومین بار به قعر دروازه پرسپولیس رفت تا اختلاف برای ذوب آهن به دو گل برسد.

دقیقه ۲۵: جدی ترین موقعیت پرسپولیس در این دقیقه رقم خورد؛ ارسال صادق محرمی و ضربه سر سیدجلال حسینی دروازه ذوب آهن را به شکل خطرناکی تهدید کرد اما واکنش خوب مظاهری مانع از ورود توپ به دروازه شد.

گل اول پرسپولیس توسط سروش رفیعی

دقیقه ۳۸: بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ ارسالی را به درون محوطه جریمه ذوب آهن انجام دادند که توپ به علی علیپور رسید و این بازیکن توپ را به خوبی برای سروش رفیعی ساخته و پرداخته کرد تا ضربه چکشی سروش رفیعی دور از دستان مظاهری در درون دروازه ذوب آهن قرار بگیرد تا اختلاف به یک گل برسد.

دقیقه ۴۲: به دنبال خروج اشتباه رشید مظاهری و دفع توپ ناقص توسط این دروازه بان، حسین ماهینی در موقعیت خوبی قرار گرفت و ضربه سر خود را به سمت دروازه بدون دروازه بان ذوب آهن زد اما مدافع ذوبی ها توپ را از روی خط دروازه دفع کرد تا مانع به ثمر رسیدن گل دوم پرسپولیس شود.

گل سوم ذوب آهن توسط جری بنگستون

دقیقه ۵۱: بازیکنان ذوب آهن با یک ارسال بلند توپ را در پشت مدافعان پرسپولیس برای جری بنگستون فرستادند و در ادامه با خروج اشتباه علیرضا بیرانوند، بنگستون موفق شد دروازه خالی پرسپولیس را برای بار سوم باز کند.

گل دوم پرسپولیس توسط مهدی طارمی

دقیقه ۵۲: روی پاس علیپور به داخل محوطه جریمه، مهدی طارمی در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت و با یک ضربه چبپ توپ را از روی سر مظاهری به گل دوم پرسپولیس تبدیل کرد.

دقیقه ۶۹: نفوذ علوان زاده از سمت چپ با ارسال این بازیکن به پشت محوطه جریمه ذوب آهن همراه بود که توپ به سروش رفیعی رسید اما ضربه کم دقت این بازیکن با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

گل سوم پرسپولیس توسط مهدی طارمی (پنالتی)

دقیقه ۸۰: روی فرار علی علیپور در محوطه جریمه، در حالیکه این بازیکن قصد عبور از مظاهری دروازه بان ذوب آهن را داشت، با خطای مظاهری متوقف شد تا داور یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس اعلام کند. مهدی طارمی پشت این ضربه پنالتی ایستاد و این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا نتیجه بازی ۳ بر ۳ مساوی شود.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/j749t

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =