۳۶ مدرسه بدمیتون در تهران برترین های این رشته را استعدادیابی می کنند

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تهران -ایرنا- رئیس هیات بدمینتون استان تهران گفت: ۳۶ مدرسه بدمینتون در سطح شهر تهران در ایام تابستان برترین های این رشته ورزشی را شناسایی و آموزش می دهند.

علی رضا الهاکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مدارس با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری در زمینه استعدادیابی در رشته بدمینتون فعال خواهند شد.
وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۸ واحد آن در اختیار دختران بدمینتون باز خواهد بود گفت: امیدواریم در این طرح در ایام تعطیلی مدارس افزون بر هزار و ۵۰۰ ورزشکار دختر و پسر حضور یابند.
رئیس هیات بدمینتون استان تهران تصریح کرد: تنها سالن اختصاصی بدمینتون تهران در مجموعه ورزشی شیرودی به کار خود ادامه می دهد که این پایگاه حرفه ای نمی تواند نیاز های ورزشکاران به این رشته را برآورده کند.
الهاکی به قهرمانی تیم گاز بتهران درچهاردهمین دوره لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور خبرداد و گفت: در این مسابقات تیم گاز تهران توانست در دو مرحله رفت و برگشت با ۲۴ امتیاز به مقام قهرمانی برسد.
وی افزود: تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۰ امتیاز، برق فارس با ۱۴ امتیاز، آکادمی شاهرود با ۱۲ امتیاز و البرز با ۱۰ امتیاز مقام‌های دوم تا پنجم را بدست آوردند.
الهاکی گفت: در مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون بانوان کشور نیز تیم های حوله آیدین و تیم مهر و ماه توانستند اول و دوم شوند.
وی گفت: این مسابقات به مدت سه روز(۱۹تا۲۱ اردیبهشت) در شهر زنجان برگزار شد.
رئیس هیات بدمینتون استان تهران خاطرنشان کرد: در سال جاری در نظر داریم شش مسابقات کشوری و جام فجر (بهمن ماه) را به میزبانی استان تهران برگزار کنیم.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/DTciI

دیدگاه‌تان را بنویسید:

پنج + دو =