۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا آغاز سال تحصیلی جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت می شود

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – خبرگزاری ایرنا

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تک کابین و مینی بوس به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خبر داد و گفت: این اتوبوس ها در خطوط مختلف شهر به کار گرفته می شوند.

مازیار حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد اتوبوس و مینی بوس تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید و پیک ترافیکی دوم سال به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خواهند پیوست.
وی با تأکید بر اینکه نوسازی و تبدیل مینی بوس های پایتخت یکی از اولویت های جدی شهرداری تهران است خاطرنشان کرد: در همین ارتباط مجوز تبدیل مینی بوس ها به سایر مدهای حمل و نقلی از شورای عالی ترافیک نیز دریافت شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: دو هزار دستگاه اتوبوس فرسوده در شهر تهران وجود دارد که نوسازی این تعداد دستگاه یکی از دغدغه های کاری این معاونت است.
وی از برگزاری نشست های متعددی با افرادی که می توانند به عنوان تأمین کننده در این زمینه مشارکت کنند خبر داد.
حسینی در ادامه با اشاره به جلسه روز گذشته سامانه شکایت مردمی ۱۸۸۸ گفت: مشکلات مطرح شده در جلسه روز گذشته نسبت به چند سال پیش از جنبه صرفا شخصی به سمت مشکلات عمومی حرکت کرده که این امر نشان دهنده بلوغ فکری و اجتماعی مردم است.
وی یکی از مشکلات مطرح شده در این جلسه را مسائل مربوط میان پیمانکاران و کارمندان جزء عنوان کرد و افزود: پرداخت حقوق و مزایای کارگران باید اولویت اول پیمانکاران باشد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: موضوع حقوق کارگران باید خط قرمز پیمانکاران تلقی شده و در زمان خود پرداخت شود، شهرداری تهران نیز حساسیت ویژه ای بر این مسأله داشته و موارد تخلف را به صورت جدی پیگیری می کند.

لینک کوتاه: https://tehdooni.com/3eh4w

دیدگاه‌تان را بنویسید:

12 + 20 =